Adiabatické systémy31Analytické systémy50Autogenní technika27Brusky7CAD/CAM systémy32CNC obráběcí centra21CNC obráběcí stroje46CNC stroje5Dieselmotory-dieselagregáty4Digitální továrna23Dílenské skříně12Dílenský nábytek19Docházkové systémy15Dopravníkové systémy20Elektrody22Elektroerozivní stroje4Elektroinstalační materiály29Elektronika a elektrotechnika44Filtrační systémy16Formy3Frekvenční měniče19Frézovací stroje2Jednoúčelové stroje1Kabelové nosné systémy8Kabelové průchodky42Kalibrace7Laserové systémy17Lineární vedení26Lisy na odpad12Magnetické separátory2Manipulační technika6Měření a regulace11Měřicí a diagnostická technika30Metalografie, petrografie7Nakládací můstky a plošiny2Nářadí-nástroje21Normálie4Odsávací systémy27Ochrana ovzduší19Parokondenzátní systémy22Pásové a kotoučové pily19Pásové pily9Plastové přepravní palety13Plastové součásti57PLC automaty9Potištěné a oboustranné pásky2Použité a repasované stroje38Požární uzávěry14Pracovní ochranné pomůcky27Průmyslová akustika28Průmyslová automatizace17Průmyslová čerpadla63Průmyslová lepidla25Průmyslová ložiska37Průmyslová maziva20Průmyslová tomografie2Průmyslová vrata27Průmyslové armatury11Průmyslové broušení44Průmyslové chlazení10Průmyslové kamery16Průmyslové kompresory17Průmyslové krabice3Průmyslové lasery39Průmyslové magnety32Průmyslové měření27Průmyslové mikroskopy6Průmyslové motory57Průmyslové obaly15Průmyslové oleje14Průmyslové osvětlení37Průmyslové podlahy18Průmyslové roboty59Průmyslové snímače67Průmyslové stavby1Průmyslové svařování40Průmyslové teploměry2Průmyslové tiskárny9Průmyslové váhy33Průmyslové vybavení1Průmyslové vysavače33Průmyslové značení31Průtokoměry9Převodníky rozhraní8Regálové systémy26Relé-reléová technika16Řemeny-řemenice12Senzory13Skladové systémy10Služby10Software15Souřadnicové měřicí stroje18Soustruhy11Strojní komponenty63Tvářecí stroje2Vakuová technika12Ventily29Vodárenské technologie1Vrtací a frézovací stroje16Vrtačky15Vstřikování plastů2Vybavení laboratoří37Záložní zdroje napájení10Zdvihací technika20Zkoušení materiálů38Zkušební komory19

Předmět činnosti

CT-Workstation exaCT® M

Průmyslová tomografie - nový computertomograf exaCT® M CT-Workstation je založen na inovativním konceptu. Během procesu navrhování vycházel vždy WENZEL Volumetrik z potřeb uživatele. Výsledkem je systém počítačové tomografie , který nemá u konkurence obdoby. ExaCT® M je nastaven jako modulární systém a s výhodou tak lze nastavit podle požadavků zákazníků. Pracovní postup měření a analýzy jsou kombinovány optimálním způsobem tak jako je integrován granitový stůl do pracovní stanice. Vše v jednom: software, servis, poradenství a školení.

 

Desktop-CT exaCT® S

Průmyslová tomografie - kompaktní stolní CT exaCT® S je ideálním řešením pro měření malých součástek. exaCT® S je dostatečně malá, aby se vešla na každý pracovní stůl a nabízí maximum výkonu v malém prostoru. S vysokým rozlišením umožňuje podrobný rozbor, a to i těch nejmenších dílů. Překvapuje svým velkým rozsahem analýzy z mikro-měření až na mikro-materiální testování. Díky modulární koncepci lze systém konfigurovat dle požadavků zákazníka. Tyto systémy se liší v síle rentgenové trubice, velikosti svazku detektoru a měření. Každá varianta linky exaCT® S se vyznačuje kompaktní konstrukcí, ergonomií a  kombinací vysoké účinnosti a flexibility s malými rozměry.

 

Desktop-CT exaCT® XS

Průmyslová tomografie - velmi kompaktní stolní CT exaCT® XS je ideálním řešením pro měření malých plastových dílů a součástek s nízkou hustotou. Díky svým optimalizovaným rozměrům a nízké hmotnosti může být umístěn na počítačových stolech nebo na průmyslových vozících. Přístroj je řízen moderní dotykovou obrazovkou. Inovativní a uživatelsky přívětivá koncepce softwaru umožňuje nastavení měření během několika minut. Všechny komponenty exaCT® XS jsou integrovány do jednoho celku. Tím jsou zajištěny velmi malé rozměry. Vynikající poměr cena-výkon exaCT® XS dělá počítačovou tomografii cenově dostupnou i pro malé firmy. Technické výhody jsou četné. Stabilní a bezúdržbový X-ray zdroj v kombinaci s průmyslovým detektorem z vlastní výroby a otočného stolu s vysokou přesností poskytují vynikající základ pro metrologické aplikace. Certifikát schválení typu podle německého práva eliminuje proces autorizace v Německu. Tím je zajištěno rychlé uvedení do provozu a flexibilní úpravy v místě instalace. Budete potřebovat prostor jen na stůl a elektrické zásuvky pro provoz. Data se vyměňují přes rychlé síťové připojení.

 

 

 

 

 

 

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Průmyslová tomografie - pokud prodáváte přístroje v oboru průmyslová tomografie, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze průmyslová tomografie bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru průmyslová tomografie pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává průmyslová tomografie již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti průmyslová tomografie, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Průmyslová tomografie. Průmyslová tomografie, přesná tomografie strojů, počítačová tomografie

Kontaktní údaje

Město:Praha 10
Ulice:Záběhlická 1749/39
PSČ: 106 00
IČ:26164663
E-mail:brtservis@brtservis.cz
WWW:http://www.brtservis.cz
Telefon:+420 272 740 240
Fax:+420 272 740 240

Leták