Adiabatické systémy31Analytické systémy60Autogenní technika27Brusky9CAD/CAM systémy33CNC obráběcí centra24CNC obráběcí stroje49CNC stroje5Dieselmotory-dieselagregáty13Digitální továrna35Dílenské skříně11Dílenský nábytek18Docházkové systémy14Dopravníkové systémy21Elektrody23Elektroerozivní stroje4Elektroinstalační materiály25Elektronika a elektrotechnika43Filtrační systémy19Formy5Frekvenční měniče17Frézovací stroje26Gravírování3Infrazářiče20Jednoúčelové stroje1Kabelové nosné systémy8Kabelové průchodky42Kalibrace17Kiosky10Laserové systémy17Lepicí a oboustranné pásky18Lineární vedení23Lisy na odpad32Magnetické separátory2Manipulační technika6Měření a regulace18Měřicí a diagnostická technika37Metalografie, petrografie12Monitorovací systémy5Nakládací můstky a plošiny1Nářadí-nástroje36Normálie5Odsávací systémy30Ochrana ovzduší20Parokondenzátní systémy23Pásové a kotoučové pily19Pásové pily9Plastové přepravní palety22Plastové součásti59PLC automaty10Použité a repasované stroje38Požární uzávěry16Pracovní ochranné pomůcky37Průmyslová akustika24Průmyslová automatizace13Průmyslová čerpadla64Průmyslová lepidla23Průmyslová ložiska39Průmyslová maziva22Průmyslová tomografie3Průmyslová vrata40Průmyslové armatury11Průmyslové broušení45Průmyslové chlazení9Průmyslové kamery40Průmyslové kompresory17Průmyslové krabice3Průmyslové lasery40Průmyslové magnety32Průmyslové měření34Průmyslové mikroskopy6Průmyslové motory62Průmyslové obaly34Průmyslové oleje14Průmyslové osvětlení44Průmyslové podlahy18Průmyslové roboty57Průmyslové snímače69Průmyslové stavby1Průmyslové svařování40Průmyslové teploměry2Průmyslové tiskárny9Průmyslové váhy34Průmyslové vybavení1Průmyslové vysavače33Průmyslové značení42Průtokoměry10Převodníky rozhraní8Regálové systémy26Relé-reléová technika16Řemeny-řemenice12Sálavé vytápění10Senzory16Skladové systémy10Služby12Software15Souřadnicové měřicí stroje18Soustruhy21Strojní komponenty87Svařování plastů18Tvářecí stroje2Vakuová technika12Ventily30Vodárenské technologie1Vrtací a frézovací stroje15Vrtačky15Vstřikování plastů2Vybavení laboratoří36Záložní zdroje napájení20Zdvihací technika33Zkoušení materiálů37Zkušební komory31

Předmět činnosti

CT-Workstation exaCT® M

Průmyslová tomografie - nový computertomograf exaCT® M CT-Workstation je založen na inovativním konceptu. Během procesu navrhování vycházel vždy WENZEL Volumetrik z potřeb uživatele. Výsledkem je systém počítačové tomografie , který nemá u konkurence obdoby. ExaCT® M je nastaven jako modulární systém a s výhodou tak lze nastavit podle požadavků zákazníků. Pracovní postup měření a analýzy jsou kombinovány optimálním způsobem tak jako je integrován granitový stůl do pracovní stanice. Vše v jednom: software, servis, poradenství a školení.

 

Desktop-CT exaCT® S

Průmyslová tomografie - kompaktní stolní CT exaCT® S je ideálním řešením pro měření malých součástek. exaCT® S je dostatečně malá, aby se vešla na každý pracovní stůl a nabízí maximum výkonu v malém prostoru. S vysokým rozlišením umožňuje podrobný rozbor, a to i těch nejmenších dílů. Překvapuje svým velkým rozsahem analýzy z mikro-měření až na mikro-materiální testování. Díky modulární koncepci lze systém konfigurovat dle požadavků zákazníka. Tyto systémy se liší v síle rentgenové trubice, velikosti svazku detektoru a měření. Každá varianta linky exaCT® S se vyznačuje kompaktní konstrukcí, ergonomií a  kombinací vysoké účinnosti a flexibility s malými rozměry.

 

Desktop-CT exaCT® XS

Průmyslová tomografie - velmi kompaktní stolní CT exaCT® XS je ideálním řešením pro měření malých plastových dílů a součástek s nízkou hustotou. Díky svým optimalizovaným rozměrům a nízké hmotnosti může být umístěn na počítačových stolech nebo na průmyslových vozících. Přístroj je řízen moderní dotykovou obrazovkou. Inovativní a uživatelsky přívětivá koncepce softwaru umožňuje nastavení měření během několika minut. Všechny komponenty exaCT® XS jsou integrovány do jednoho celku. Tím jsou zajištěny velmi malé rozměry. Vynikající poměr cena-výkon exaCT® XS dělá počítačovou tomografii cenově dostupnou i pro malé firmy. Technické výhody jsou četné. Stabilní a bezúdržbový X-ray zdroj v kombinaci s průmyslovým detektorem z vlastní výroby a otočného stolu s vysokou přesností poskytují vynikající základ pro metrologické aplikace. Certifikát schválení typu podle německého práva eliminuje proces autorizace v Německu. Tím je zajištěno rychlé uvedení do provozu a flexibilní úpravy v místě instalace. Budete potřebovat prostor jen na stůl a elektrické zásuvky pro provoz. Data se vyměňují přes rychlé síťové připojení.

 

 

 

 

 

 

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Průmyslová tomografie - pokud prodáváte přístroje v oboru průmyslová tomografie, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze průmyslová tomografie bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru průmyslová tomografie pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává průmyslová tomografie již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti průmyslová tomografie, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Průmyslová tomografie. Průmyslová tomografie, přesná tomografie strojů, počítačová tomografie

Contact information

Město:Praha 10
Ulice:Záběhlická 1749/39
PSČ: 106 00
IČ:26164663
E-mail:brtservis@brtservis.cz
WWW:https://www.brtservis.cz
Telefon:+420 272 740 240
Fax:+420 272 740 240

Leták