Adiabatické systémy31Analytické systémy50Autogenní technika27Brusky7CAD/CAM systémy33CNC obráběcí centra21CNC obráběcí stroje46CNC stroje5Dieselmotory-dieselagregáty4Digitální továrna23Dílenské skříně12Dílenský nábytek19Docházkové systémy15Dopravníkové systémy20Elektrody22Elektroerozivní stroje4Elektroinstalační materiály29Elektronika a elektrotechnika44Filtrační systémy16Formy3Frekvenční měniče19Frézovací stroje2Jednoúčelové stroje1Kabelové nosné systémy8Kabelové průchodky42Kalibrace7Laserové systémy17Lineární vedení26Lisy na odpad12Magnetické separátory2Manipulační technika6Měření a regulace11Měřicí a diagnostická technika30Metalografie, petrografie7Nakládací můstky a plošiny2Nářadí-nástroje21Normálie4Odsávací systémy27Ochrana ovzduší19Parokondenzátní systémy22Pásové a kotoučové pily19Pásové pily9Plastové přepravní palety22Plastové součásti58PLC automaty9Potištěné a oboustranné pásky2Použité a repasované stroje38Požární uzávěry14Pracovní ochranné pomůcky27Průmyslová akustika28Průmyslová automatizace17Průmyslová čerpadla63Průmyslová lepidla25Průmyslová ložiska37Průmyslová maziva20Průmyslová tomografie2Průmyslová vrata27Průmyslové armatury11Průmyslové broušení43Průmyslové chlazení10Průmyslové kamery16Průmyslové kompresory17Průmyslové krabice3Průmyslové lasery39Průmyslové magnety32Průmyslové měření27Průmyslové mikroskopy6Průmyslové motory57Průmyslové obaly17Průmyslové oleje14Průmyslové osvětlení37Průmyslové podlahy18Průmyslové roboty59Průmyslové snímače67Průmyslové stavby1Průmyslové svařování40Průmyslové teploměry2Průmyslové tiskárny9Průmyslové váhy34Průmyslové vybavení1Průmyslové vysavače33Průmyslové značení31Průtokoměry9Převodníky rozhraní8Regálové systémy26Relé-reléová technika16Řemeny-řemenice12Senzory13Skladové systémy10Služby10Software15Souřadnicové měřicí stroje18Soustruhy11Strojní komponenty63Tvářecí stroje2Vakuová technika12Ventily29Vodárenské technologie1Vrtací a frézovací stroje16Vrtačky15Vstřikování plastů2Vybavení laboratoří37Záložní zdroje napájení10Zdvihací technika20Zkoušení materiálů38Zkušební komory31

Předmět činnosti

pohony pro zábrany - automatické pohony pro zábrany

Pohony posuvných bran řady Pull T dodá potřebnou dynamiku každé bráně. Převodovka z tvrzené oceli zajistí nejvyšší spolehlivost, tlakově odlité hliníkové tělo zaručuje větší pevnost. Poskytujeme komfortní nouzové odblokování pro nečekané případy, v krytech pohonů jsou zabudované inteligentní programovatelné řídící jednotky pro vyšší komfort obsluhy. Samostatně nastavitelné koncové polohy, automatický reverzní systém pro maximum bezpečí a mnoho dalších výhod v sobě ukrývají pohony série PULL T. Pohony křídlových vrat dělíme na nadzemní mechanické, nadzemní hydraulické a podzemní mechanické. Každý si zde přijde na své. Do sektoru nadzemních mechanických pohonů řadíme pohony kategorie SLIM, TURN, TURN UP, SPIN, SWING X. Výhodou těchto pohonů je samobrzdná šroubovice pohonu pro nejvyšší možnou stabilitu, masivní jednotka pohonu, vysokojakostní materiály pro dlouhodobý provoz, systém ARS, chytrý koncept zavěšení pro rovnoměrný pohyb. Pohony kategorie mechanické hydraulické řadíme do skupiny velmi silných a robustních pohonů, která slouží pro dlouhá léta provozu. Obsahují komfortní nouzové odblokování, inteligentní programovatelné řídící jednotky, stabilní zavěšení a oddělené nastavení síly. Do této skupiny řadíme pohony typu SWING 225 a SWING 265. Pohony podzemní – mechanické se vyznačují vysokojakostními materiály, samobrzdnou převodovkou pro nejvyšší možnou stabilitu, integrovanými spínači pro jednoduchou montáž, komfortní nouzové odblokování a mnoho dalších výhod. Závory TOUSEK zajišťují stálý provoz a to až 100% využití, vysokou rychlost otevření, komfortní nouzové odblokování, nastavitelný jemný dojezd a mnoho dalších předností. Zábrany TOUSEK jsou jednoduchá, kompaktní a všude účinná zařízení s integrovanou řídící jednotkou a flexibilní montáží.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pohony pro zábrany - pokud prodáváte pohony pro zábrany, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze pohony pro zábrany bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru pohony pro zábrany pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává pohony pro zábrany již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti pohony pro zábrany, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Průmyslová vrata. Pohony pro zábrany, spolehlivé pohony pro zábrany

Kontaktní údaje

Město:Praha 3
Ulice:Jagellonská 9
PSČ:130 00
IČ:48592081
E-mail:info@tousek.cz
WWW:http://www.tousek.cz
Telefon:info@tousek.cz
Fax:224250178

Leták