Adiabatické systémy31Analytické systémy50Autogenní technika27Brusky7CAD/CAM systémy32CNC obráběcí centra21CNC obráběcí stroje46CNC stroje5Dieselmotory-dieselagregáty4Digitální továrna23Dílenské skříně12Dílenský nábytek19Docházkové systémy15Dopravníkové systémy20Elektrody22Elektroerozivní stroje4Elektroinstalační materiály29Elektronika a elektrotechnika44Filtrační systémy16Formy3Frekvenční měniče19Frézovací stroje2Jednoúčelové stroje1Kabelové nosné systémy8Kabelové průchodky42Kalibrace7Laserové systémy17Lineární vedení26Lisy na odpad12Magnetické separátory2Manipulační technika6Měření a regulace11Měřicí a diagnostická technika30Metalografie, petrografie7Nakládací můstky a plošiny2Nářadí-nástroje21Normálie4Odsávací systémy27Ochrana ovzduší19Parokondenzátní systémy22Pásové a kotoučové pily19Pásové pily9Plastové přepravní palety13Plastové součásti57PLC automaty9Potištěné a oboustranné pásky2Použité a repasované stroje38Požární uzávěry14Pracovní ochranné pomůcky27Průmyslová akustika28Průmyslová automatizace17Průmyslová čerpadla63Průmyslová lepidla25Průmyslová ložiska37Průmyslová maziva20Průmyslová tomografie2Průmyslová vrata27Průmyslové armatury11Průmyslové broušení44Průmyslové chlazení10Průmyslové kamery16Průmyslové kompresory17Průmyslové krabice3Průmyslové lasery39Průmyslové magnety32Průmyslové měření27Průmyslové mikroskopy6Průmyslové motory57Průmyslové obaly15Průmyslové oleje14Průmyslové osvětlení37Průmyslové podlahy18Průmyslové roboty59Průmyslové snímače67Průmyslové stavby1Průmyslové svařování40Průmyslové teploměry2Průmyslové tiskárny9Průmyslové váhy34Průmyslové vybavení1Průmyslové vysavače33Průmyslové značení31Průtokoměry9Převodníky rozhraní8Regálové systémy26Relé-reléová technika16Řemeny-řemenice12Senzory13Skladové systémy10Služby10Software15Souřadnicové měřicí stroje18Soustruhy11Strojní komponenty63Tvářecí stroje2Vakuová technika12Ventily29Vodárenské technologie1Vrtací a frézovací stroje16Vrtačky15Vstřikování plastů2Vybavení laboratoří37Záložní zdroje napájení10Zdvihací technika20Zkoušení materiálů38Zkušební komory19

Předmět činnosti

Průmyslová klimatizace - topný a klimatizační systém vytápění a klimatizace se zpětným získáváním tepla, založený na principu průmyslových tepelných čerpadel propojených neutrálním vodním okruhem.

Caloris je průmyslová klimatizace vhodná pro současné alternativní vytápění, chlazení a klimatizaci. Zpětné získávání tepla, ukládání a vzájemná výměna tepelné energie mezi jednotlivými prostory jsou možné při libovolném nastavení podmínek vnitřního prostředí jednotlivých klimatizovaných prostorů. Využitím vlastní akumulace hmoty budovy se Colt Caloris stává nízkoenergetickou, nákladově efektivní, bezpečnou, flexibilní, spolehlivou a k životnímu prostředí šetrnou alternativou ostatních běžných klimatizačních systémů.

Popis topného a klimatizačního systému pro průmysl

Klimatizační systém Caloris je založen na decentralizovaném principu individuálních tepelných čerpadel s reverzním cyklem propojených do jednotného systému jednoduchým vodním okruhem. Voda energetického okruhu je udržována na stabilní teplotě okolního prostředí budovy mezi 15-30°C, přičemž nejvyšší účinnosti dosahuje ve středních hodnotách 20-25°C. Neutrální teplota energetické vody umožňuje využít pro rozvod jakékoli běžné potrubí včetně cenově výhodného a kvalitního plastového potrubí. Potrubí není izolováno, neboť výměna energie mezi vodou a okolím přispívá ke stabilitě a energetické úspornosti systému. Vodní okruh není technicky limitovaný a umožňuje vytvořit systém

o libovolných rozměrech, počtech vnitřních jednotek i celkových výkonech.

Hlavní komponenty systému vytápění a klimatizace

Vnitřní podstropní jednotky Caloris - lokální tepelné čerpadlo.

Průmyslová klimatizace - vnitřní vertikální nástěnné jednotky Caloris - lokální tepelné čerpadlo.

Centrální zdroj energie pro topení a chlazení - tepelné čerpadlo vzduch/voda.

Vodní okruh propojuje jednotlivé vnitřní jednotky jednak navzájem, jednak s centrálním zdrojem energie.

Řídící systém - lokální prostorové ovladače propojené centrálním řídícím systémem umožňují týdenní programování, spolupráci se systémem vstupních karet nebo BMS systémem, kontrolu obsazenosti místností, sumarizaci spotřeby jednotlivých jednotek.

Vlastnosti a výhody systému vytápění a klimatizace

Individuální nastavení hodnot pro každý prostor.

Možnost současného vytápění a chlazení v různých prostorech.

Nízké provozní náklady.

Rekuperace energie, vzájemné využití odpadního tepla chlazení v topném režimu v jiných prostorách.

Schopnost uložení tepelné energie do vodního okruhu a vlastní akumulační hmoty budovy umožní její pozdější využití.

Variabilní provedení vnitřních jednotek - podstropní, nástěnné.

Nenáročná instalace - jednoduchý energetický rozvod neutrální vody o teplotě interiéru budovy - neizolovaný plastový dvoutrubkový rozvod.

Regulační stabilita systému.

Spolehlivost - případná porucha na jedné jednotce neovlivní funkci celého systému.

Variabilita zdroje tepla - je možné využít centrální tepelné čerpadlo, ale i jakékoliv jiné zdroje chladu a tepla - geotermální, dálkové apod.

Projektová podpora

Rádi Vám poskytneme projektové služby a podporu.  Kontaktujte nás, prosím, pro více informací týkajících se používání, specifikace, instalace a servisu systému Caloris.

 

 

 

 

 

průmyslová klimatizace - nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud se zabýváte prodejem systémů pro průmyslové klimatizace, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze průmyslová klimatizace  bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru průmyslová klimatizace  pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivou průmyslovou klimatizaci již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Průmyslová klimatizace  dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti průmyslová klimatizace , stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“.

Kontaktní údaje

Město:Praha 5
Ulice:Strakonická 1199/2d
PSČ:150 00
IČ:27365034
E-mail:info@cz.coltgroup.com
WWW:https://www.coltinfo.cz
WWW:http://www.coltinfo.cz
WWW:http://www.coltinfo.ru
Telefon:+420 251 556 665
Fax:+420 251 556 583

Leták