BLDC motory

 BLDC motory - prodej BLDC motorů, vysokoúčinné BLDC motory pro vysokorychlostní polohování, BLDC motory pro pulsní zatěžování, BLDC motory servis, stejnosměrné BLDC motory

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

BLDC motory

BLDC motory - prodej a servis vysokoúčinných BLDC motorů, stejnosměrné BLDC motory

Nový BLDC motor 1645 BHS je založen na dvoupólové technologii. Navazuje na letošní novinku 1660 BHx. Při rozměrech těla na délku 45 mm a o průměru 16 mm.

1645 BHS motor podá trvalý moment na hranici 8 mNm. Ve své kategorii dosahuje náš BLDC motor nejnižší strmosti zatěžovací křivky 429 ot/min čímž výrazně redukuje pokles rychlosti při proměnném zatížení a tím přispívá k velmi stabilnímu a hladkému chodu. Vhodný pohon pro vysokorychlostní polohování a krátkodobé pulsní zatěžování, s vysokou účinností, životností, s minimální úrovní vibrací a hlučnosti. 

BLDC motory řady BHx lze kombinovat s magnetickými snímači s vysokým rozlišením, planetovými převodovkami a řídicí elektronikou FAULHABER. 

 

 

 

 

 

 

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud se zabýváte prodejem BLDC motorů, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze BLDC motory bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru BLDC motor pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé BLDC motory již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. BLDC motory dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti BLDC motorů, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Průmyslové motory v záložce BLDC motory.

Další prezentace

Průmyslové motory