DC motory

 DC motory - prodej DC motorů, servis miniaturních a mikro DC motorů, DC motory pro náročné aplikace, DC motory, průmyslové DC motory

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

DC motory

DC motory - prodej DC motorů,  servis miniaturních a mikro DC motorů, DC motory pro náročné aplikace, DC motory, průmyslové DC motory

FAULHABER nabízí největší ucelené portfolio miniaturních a mikro DC motorů pro náročné aplikace. DC motory je možno doplnit převodovkami, senzory, brzdami a kuličkovými šrouby. Toto jedinečné spektrum DC motorů poskytuje téměř neomezené možnosti pro náročné aplikace a inovace.

DC motory FAULHABER se liší od konvenční DC motory samonosnou konstrukcí vinutí rotoru bez železného jádra. Díky této konstrukci mají extrémně nízký moment setrvačnosti, výborné dynamické vlastnosti, nízké zvlnění momentu, vysoký poměr výkon/objem motoru a dlouhou životnost. 

Od Ø 6 mm s momentem 0,1 mNm do Ø 38 mm a momentu 224 mNm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud se zabýváte prodejem DC motorů, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze DC motory bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru DC motor pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé DC motory již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. DC motory dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti DC motory, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Průmyslové motory v záložce DC motory.

Další prezentace

Průmyslové motory