elektrické-stejnosměrné-motory

 elektrické stejnosměrné motory - průmyslové pohony a elektrické stejnosměrné motory

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

elektrické-stejnosměrné-motory

Elektrické stejnosměrné motory FAULHABER nabízí největší ucelené portfolio miniaturních a mikro motorů pro náročné aplikace. Motory je možno doplnit převodovkami, senzory, brzdami a kuličkovými šrouby. Toto jedinečné spektrum poskytuje téměř neomezené možnosti pro náročné aplikace a inovace.

DC motory FAULHABER se liší od konvenčních DC motorů samonosnou konstrukcí vinutí rotoru bez železného jádra. Díky této konstrukci mají extrémně nízký moment setrvačnosti, výborné dynamické vlastnosti, nízké zvlnění momentu, vysoký poměr výkon/objem motoru a dlouhou životnost.

Elektronicky komutované DC motory, ať už klasické 2-pólové, nebo 4-pólové s vysokým krouticím momentem jsou konstruovány pro dosažení maximálního výkonu v kompaktním rozměru. Díky elektronické komutaci jsou vhodné pro náročné podmínky s častým přetížením nebo trvalé operace s vysokým zatížením s maximální provozní životností.

Kompaktní servopohony jsou 2-pólové a 4-pólové BLDC motory s integrovaným servokontrolerem v těle výkonného pohonu, který zajišťuje přesné řízení rychlosti nebo komplexní polohovací operace. Modulární koncepce přináší řešení pro široké spektrum aplikací, integrace do systémů přes rozhraní RS232, CANopen, EtherCAT.

Lineární BLDC servomotory jsou vysoce výkonné miniaturní motory, jejichž tělem je stator se samonosným třífázovým vinutím a rotorem je vícepólová magnetická tyč. Silné permanentní magnety a konstrukce bez železa zajišťují vynikající dynamiku a výkon v kompaktním rozměru.

Dvoufázové krokové motory PRECIstep® jsou robustní a výkonné řešení i pro ty nejnáročnější podmínky a aplikace v polohování s dlouhou životností. K dispozici jsou se širokou škálou příslušenství, jako jsou integrované pohybové šrouby, snímače, bezvůlové převodovky a mnoho dalších.

Průmyslové aktuátory jsou kompaktní kombinací silných pohonů s planetovými převodovkami a přesným zpětnovazebním systémem. Díky kompaktnímu designu, krytí IP 65 a všestrannosti jsou ideální volbou pro širokou škálu aplikací v průmyslových prostředích.

 

 

 

 

 

 

elektrické stejnosměrné motory - nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud prodáváte výrobky z oblasti průmyslových stejnosměrných elektrických pohonů a motorů, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze elektrické stejnosměrné motory bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru elektrické stejnosměrné motory  pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává elektrické stejnosměrné pohony již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti elektrické motory, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Průmyslové motory.

Další prezentace

Průmyslové motory