pojistné spojky

 pojistné spojky - pojistné spojky přírubové, pojistné spojky s vlnovcem, pojistné spojky s polyuretanovou hvězdou, ochranné pojistné spojky

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

pojistné spojky

pojistné spojky - pojistné spojky přírubové, s vlnovcem, pojistné spojky s polyuretanovou hvězdou

Pojistné spojky slouží jako ochrana stroje při různých haváriích. Spojka přenáší kroutící moment z pohonu, ovšem při překročení kroutícího momentu, který je nastaven na spojce dojde k mechanickému odepnutí pohonu od stroje. Pojistná spojka se skládá ze dvou nábojů, diskové pružiny a soustavy kuliček. Disková pružina přitláčí kuličky do protikusu s drážkami. Nastaveným předepnutím pružiny se nastavuje vypínací moment. Při překročení tohoto momnetu dojde ke vzdálení se dvou nábojů a k vyskočení kuliček z drážek a k volnému protáčení spojky. Jestliže se moment sníží, pak kuličky opět skočí do drážek a moment se přenáší. 
Pojistné spojky jsou již osazeny ocelovým prstencem pro využití indukčního čidla k detekci rozepnutí spojky. 
Pojistná spojka se vyrábí ve třech řadách: přírubová spojka, spojka s vlnovcem a spojka s polyuretanovou hvězdou. 
Jmenovité momenty spojek jsou od 2 do 1600Nm.
Po snížení momentu může spojka opět sepnout ve stejné pozici jako vypla – je pouze jedno místo na jednu otáčku, kde mohou kuličky opět zaskočit zpět do drážek. Toto provedení je standardní.

pojistné spojky - pojistné spojky přírubové, pojistné spojky s vlnovcem, pojistné spojky s polyuretanovou hvězdou, ochranné pojistné spojky

 

 

 

 

 

 

 

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud se zabýváte prodejem pojistných spojek, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze pojistné spojky bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru pojistné spojky pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé pojistné spojky již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Pojistnou  spojku dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti pojistné spojky, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Průmyslové motory v záložce pojistné spojky.

Další prezentace

Průmyslové motory