průmyslové spojky

KOLÁŘ K+K s.r.o. průmyslové spojky - spojky pro průmyslová zařízení

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

průmyslové spojky

průmyslové spojky - spojky pro průmyslová zařízení

Firma Kolář K+K s.r.o. zastupuje pro ČR a Slovensko rakouskou firmu HEID Antriebstechnik GmbH, která tradičním výrobcem v oboru průmyslové spojky.

Firma HEID má v oblasti výroby průmyslových spojek velmi dlouhou tradici a tisíce úspěšných aplikací nejen v ČR a na Slovensku, ale po celém světě. Oblast využití průmyslových spojek a brzd pojímá de facto všechny oblasti strojírenství od výroby produkčních strojů, až po nákladní a osobní přepravu. Lze konstatovat, že každý rotační proces, který je nutno přerušit či brzdit, je vhodnou aplikací pro tato zařízení. Byť v dnešní době nastupují do popředí další různé typy pohonů, které využívají jiná technická řešení, průmyslové spojky a průmyslové brzdy stále mají své místo ve strojírenství.

Firma HEID vyrábí a dodává nejrůznější typy spojek a brzd, jako jsou například lamelové, zubové, jedno-ploškové, bezpečnostní atd. Ve svém programu má i standardizované náhrady za ostatní renomované výrobce, jako je např. ZF, Binder, Stromag atd. Za zmínku stojí a zakázková výroba lamel.

Více informací o výrobním programu v oblasti průmyslové spojky naleznete zde:

http://kolarkk.cz/index.php/produkty/spojky-a-brzdy

nebo na

http://www.heid-antriebstechnik.at/en

V případě zájmu nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Další prezentace

Průmyslové motory