pružné spojky

 pružné spojky - strojní pružné spojky, kinetické spojení hřídele pomocí pružné spojky, průmyslové pružné spojky

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

pružné spojky

pružné spojky - kinetické spojení hřídele pomocí pružné spojky

Průmyslové pružné spojky spojí dva hřídele kinematicky, tj. zajistí shodnou úhlovou polohu hřídelů i v případě, že osy hřídelů nejsou totožné. Pružná spojka je složená ze dvou nábojů, které jsou spojeny pružným členem.

Pružný člen spojky umožňuje spojit hřídele s přípustnou odchylkou, a to s různoběžností nebo s mimoběžností a odstraní statickou přeurčenost spojení s příčením a přetížením ložisek.
Větší přípustná odchylka souososti zpravidla přináší i nižší torzní tuhost a vyšší tlumení kmitů.
Pojistné pružné spojky vypnou spojení dvou hřídelů, jakmile přenášený moment překročí nastavenou velikost. Rozepnutý stav lze indikovat spínačem.

 

 

 

 

 

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud se zabýváte prodejem systémů pro pružné spojky, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze pružné spojky bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej pružných spojek pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé pružné spojky již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Pružnou spojku dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti pružné spojky, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Průmyslové motory v záložce pružné spojky.

Další prezentace

Průmyslové motory