stejnosměrné motory

 stejnosměrné motory - malé stejnosměrné motory, průmyslové stejnosměrné motory

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

stejnosměrné motory

stejnosměrné motory - průmyslové stejnosměrné motory

Stejnosměrný elektromotor či motor je točivý stroj, napájený stejnosměrným proudem.

Elektrické stejnosměrné motory FAULHABER nabízí největší ucelené portfolio miniaturních a mikro motorů pro náročné aplikace. Motory je možno doplnit převodovkami, senzory, brzdami a kuličkovými šrouby. Toto jedinečné spektrum poskytuje téměř neomezené možnosti pro náročné aplikace a inovace.

DC stejnosměrné motory FAULHABER se liší od konvenčních DC motorů samonosnou konstrukcí vinutí rotoru bez železného jádra. Díky této konstrukci mají extrémně nízký moment setrvačnosti, výborné dynamické vlastnosti, nízké zvlnění momentu, vysoký poměr výkon/objem motoru a dlouhou životnost.

Elektronicky komutované DC tejnosměrné motory, ať už klasické 2-pólové, nebo 4-pólové s vysokým krouticím momentem jsou konstruovány pro dosažení maximálního výkonu v kompaktním rozměru. Díky elektronické komutaci jsou vhodné pro náročné podmínky s častým přetížením nebo trvalé operace s vysokým zatížením s maximální provozní životností.

Kompaktní servopohony jsou 2-pólové a 4-pólové BLDC motory s integrovaným servokontrolerem v těle výkonného pohonu, který zajišťuje přesné řízení rychlosti nebo komplexní polohovací operace. Modulární koncepce přináší řešení pro široké spektrum aplikací, integrace do systémů přes rozhraní RS232, CANopen, EtherCAT.

Lineární BLDC servomotory jsou vysoce výkonné miniaturní motory, jejichž tělem je stator se samonosným třífázovým vinutím a rotorem je vícepólová magnetická tyč. Silné permanentní magnety a konstrukce bez železa zajišťují vynikající dynamiku a výkon v kompaktním rozměru.

Dvoufázové krokové stejnosměrné motory PRECIstep® jsou robustní a výkonné řešení i pro ty nejnáročnější podmínky a aplikace v polohování s dlouhou životností. K dispozici jsou se širokou škálou příslušenství, jako jsou integrované pohybové šrouby, snímače, bezvůlové převodovky a mnoho dalších.

Průmyslové aktuátory jsou kompaktní kombinací silných pohonů s planetovými převodovkami a přesným zpětnovazebním systémem. Díky kompaktnímu designu, krytí IP 65 a všestrannosti jsou ideální volbou pro širokou škálu aplikací v průmyslových prostředích.

stejnosměrné motory - malé stejnosměrné motory

Další prezentace

Průmyslové motory