lakovací roboty

 lakovací roboty - průmyslové lakovací roboty

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

lakovací roboty

lakovací roboty - roboty pro lakování

TIESSE PRAHA vznikla v roce 1992 coby výhradní obchodní zástupce italské společnosti TIESSE ROBOT. Své samostatné působení na českém trhu pak ve stejném roce zahájila zastupováním dodavatele robotizovaných pracovišť s průmyslovými lakovacími roboty, firmy Kawasaki.

Společnost si postupem času vybudovala potřebné technické zázemí a svou činnost rozšířila o další návazné služby. Svým klientům je tak schopna kromě jiného nabídnout např. instalace lakovacích robotů a zprovozňování dodaných zařízení, realizaci potřebných školení či poskytování servisních služeb včetně dodávek náhradních dílů.

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud se zabýváte prodejem systémů pro průmyslové robotizované lakování, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze lakovací roboty bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru lakovací roboty pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé lakovací roboty již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Roboty pro lakování dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti lakovacích robotů, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Průmyslové roboty v záložce lakovací roboty.

Další prezentace

Průmyslové roboty