paletizační roboty

 paletizační roboty - průmyslové paletizační roboty

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

paletizační roboty

Paletizační roboty - průmyslové paletizační roboty

 

TIESSE PRAHA vznikla v roce 1992 coby výhradní obchodní zástupce italské společnosti TIESSE ROBOT. Své samostatné působení na českém trhu pak ve stejném roce zahájila zastupováním dodavatele robotizovaných pracovišť s paletizačními roboty, firmy Kawasaki.

Společnost si postupem času vybudovala potřebné technické zázemí a svou činnost rozšířila o další návazné služby. Svým klientům je tak schopna kromě jiného nabídnout např. instalace paletizačních robotů a zprovozňování dodaných zařízení, realizaci potřebných školení či poskytování servisních služeb včetně dodávek náhradních dílů.

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Paletizační roboty - pokud prodáváte průmyslové paletizační roboty, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze paletizační roboty bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru průmyslové paletizační roboty pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává paletizační roboty již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti průmyslové paletizační roboty, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Průmyslové roboty. Paletizační roboty, průmyslové paletizační roboty

Další prezentace

Průmyslové roboty