robotické linky

Tiesse Praha s.r.o robotické linky - univerzální robotické linky

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

robotické linky

Robotické linky - univerzální robotické linky

 

TIESSE PRAHA vznikla v roce 1992 coby výhradní obchodní zástupce italské společnosti TIESSE ROBOT. Své samostatné působení na českém trhu pak ve stejném roce zahájila zastupováním dodavatele robotických linek a  průmyslových robotů firmy Kawasaki.

Společnost si postupem času vybudovala potřebné technické zázemí a svou činnost rozšířila o další návazné služby. Svým klientům je tak schopna kromě jiného nabídnout např. instalace robotické linky a zprovozňování dodaných zařízení, realizaci potřebných školení či poskytování servisních služeb včetně dodávek náhradních dílů.

 

 

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Robotické linky - pokud prodáváte univerzální robotické linky, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze Robotické linky bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru univerzální robotické linky pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává robotické linky již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti univerzální robotické linky, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Průmyslové roboty. Robotické linky, univerzální robotické linky.

Dále nabízíme: Robotická pracoviště, Robotické buňky, Robotické linky

Další prezentace

Průmyslové roboty