robotické vidění

 robotické vidění - vidění v robotických systémech

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

robotické vidění

robotické vidění - vidění v robotických systémech

TIESSE PRAHA vznikla v roce 1992 coby výhradní obchodní zástupce italské společnosti TIESSE ROBOT. Své samostatné působení na českém trhu robotického vidění pak ve stejném roce zahájila zastupováním dodavatele robotizovaných pracovišť s průmyslovými roboty, firmy Kawasaki.

Společnost si postupem času vybudovala potřebné technické zázemí a svou činnost rozšířila o další návazné služby. Svým klientům je tak schopna kromě jiného nabídnout např. instalace a zprovozňování dodaných zařízení, realizaci potřebných školení či poskytování servisních služeb včetně dodávek náhradních dílů.

Současná TIESSE PRAHA s.r.o , působí jako kompletní obchodní a technické zastoupení několika firem a to na českém, slovenském a polském trhu.

Výběr zastupovaných firem byl od začátku logický: vzhledem k faktu, že jsou tyto společnosti v jednotlivých oborech strojírenství propojeny, je tedy v konečném důsledku TIESSE PRAHA s.r.o schopna svým zákazníkům nabídnout „all in one“ komplexní služby: dodávku kompletního automatizovaného pracoviště, garanci, servis, robotické vidění a další.

Další prezentace

Průmyslové roboty