robotické vizualizační systémy

 robotické vizualizační systémy - průmyslové robotické vizualizační systémy

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

robotické vizualizační systémy

robotické vizualizační systémy - průmyslové robotické vizualizační systémy

TIESSE PRAHA vznikla v roce 1992 coby výhradní obchodní zástupce italské společnosti TIESSE ROBOT. Své samostatné působení na českém trhu robotického vidění pak ve stejném roce zahájila zastupováním dodavatele robotických vizualizačních systémů s průmyslovými roboty, firmy Kawasaki.

Společnost si postupem času vybudovala potřebné technické zázemí a svou činnost rozšířila o další návazné služby. Svým klientům je tak schopna kromě jiného nabídnout např. instalace robotického vizualizačního systému, realizaci potřebných školení či poskytování servisních služeb včetně dodávek náhradních dílů.

Současná TIESSE PRAHA s.r.o , působí jako kompletní obchodní a technické zastoupení několika firem a to na českém, slovenském a polském trhu.

Výběr zastupovaných firem byl od začátku logický: vzhledem k faktu, že jsou tyto společnosti v jednotlivých oborech strojírenství propojeny, je tedy v konečném důsledku TIESSE PRAHA s.r.o schopna svým zákazníkům nabídnout „all in one“ komplexní služby: dodávku kompletního automatizovaného pracoviště, garanci, servis, robotické vizualizace a další.

Další prezentace

Průmyslové roboty