robotizace obráběcích strojů

 robotizace obráběcích strojů - průmyslová robotizace obráběcích strojů

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

robotizace obráběcích strojů

robotizace obráběcích strojů - průmyslová robotizace obráběcích strojů

TIESSE PRAHA vznikla v roce 1992 coby výhradní obchodní zástupce italské společnosti TIESSE ROBOT. Své samostatné působení na českém trhu robotického vidění pak ve stejném roce zahájila zastupováním dodavatele pro robotizaci obráběcích strojů s průmyslovými roboty, firmy Kawasaki.

Společnost si postupem času vybudovala potřebné technické zázemí a svou činnost rozšířila o další návazné služby. Svým klientům je tak schopna kromě jiného nabídnout např. instalace systémů robotizace obráběcích strojů, realizaci potřebných školení či poskytování servisních služeb včetně dodávek náhradních dílů.

Současná TIESSE PRAHA s.r.o , působí jako kompletní obchodní a technické zastoupení několika firem a to na českém, slovenském a polském trhu.

Výběr zastupovaných firem byl od začátku logický: vzhledem k faktu, že jsou tyto společnosti v jednotlivých oborech strojírenství propojeny, je tedy v konečném důsledku TIESSE PRAHA s.r.o schopna svým zákazníkům nabídnout „all in one“ komplexní služby: dodávku kompletního automatizovaného pracoviště, garanci, servis, robotizace obrábění a další.

Další prezentace

Průmyslové roboty