robotizovaná pracoviště

 robotizovaná pracoviště - pracoviště v robotizované výrobě

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

robotizovaná pracoviště

robotizovaná pracoviště - pracoviště v robotizované výrobě

TIESSE PRAHA vznikla v roce 1992 coby výhradní obchodní zástupce italské společnosti TIESSE ROBOT. Své samostatné působení na českém trhu robotizovaných pracovišť pak ve stejném roce zahájila zastupováním dodavatele robotizovaného pracoviště s průmyslovými roboty, firmy Kawasaki.

Společnost si postupem času vybudovala potřebné technické zázemí a svou činnost rozšířila o další návazné služby. Svým klientům je tak schopna kromě jiného nabídnout např. instalace pro robotizovaná pracoviště, realizaci potřebných školení či poskytování servisních služeb včetně dodávek náhradních dílů.

Současná společnost, působí jako kompletní obchodní a technické zastoupení několika firem a to na českém, slovenském a polském trhu.

Výběr zastupovaných firem byl od začátku logický: vzhledem k faktu, že jsou tyto společnosti v jednotlivých oborech strojírenství propojeny, je tedy v konečném důsledku TIESSE PRAHA s.r.o schopna svým zákazníkům nabídnout „all in one“ komplexní služby: dodávku kompletního automatizovaného pracoviště, garanci, servis, robotizovaná pracoviště a další.

Další prezentace

Průmyslové roboty