roboty pro montáž

 roboty pro montáž - roboty pro automatizovanou montáž ve výrobě, průmyslové roboty pro montáž

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

roboty pro montáž

roboty pro montáž - roboty pro automatizovanou montáž ve výrobě, průmyslové roboty pro montáž

TIESSE PRAHA vznikla v roce 1992 coby výhradní obchodní zástupce italské společnosti TIESSE ROBOT. Své samostatné působení na českém trhu robotického vidění pak ve stejném roce zahájila zastupováním dodavatele robotizovaných pracovišť s průmyslovými roboty pro montáž, firmy Kawasaki.

Společnost si postupem času vybudovala potřebné technické zázemí a svou činnost rozšířila o další návazné služby. Svým klientům je tak schopna kromě jiného nabídnout např. instalace a zprovozňování robotů pro montáže, realizaci potřebných školení či poskytování servisních služeb včetně dodávek náhradních dílů.

Současná TIESSE PRAHA s.r.o , působí jako kompletní obchodní a technické zastoupení několika firem a to na českém, slovenském a polském trhu.

Výběr zastupovaných firem byl od začátku logický: vzhledem k faktu, že jsou tyto společnosti v jednotlivých oborech strojírenství propojeny, je tedy v konečném důsledku TIESSE PRAHA s.r.o schopna svým zákazníkům nabídnout „all in one“ komplexní služby: dodávku kompletního automatizovaného pracoviště, garanci, servis, roboty pro montáž a další.

Další prezentace

Průmyslové roboty