svařovací roboty

 svařovací roboty - roboty pro svařování, průmyslové svařovací roboty

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

svařovací roboty

svařovací roboty - průmyslové svařovací roboty

TIESSE PRAHA vznikla v roce 1992 coby výhradní obchodní zástupce italské společnosti TIESSE ROBOT. Své samostatné působení na českém trhu svařovacích robotů pak ve stejném roce zahájila zastupováním dodavatele robotizovaných pracovišť s průmyslovými roboty, firmy Kawasaki.

Společnost si postupem času vybudovala potřebné technické zázemí a svou činnost rozšířila o další návazné služby. Svým klientům je tak schopna kromě jiného nabídnout např. instalace a zprovozňování robotů pro svařování, realizaci potřebných školení či poskytování servisních služeb včetně dodávek náhradních dílů pro svařovací roboty.

Výběr zastupovaných firem byl od začátku logický: vzhledem k faktu, že jsou tyto společnosti v jednotlivých oborech strojírenství propojeny, je tedy v konečném důsledku TIESSE PRAHA s.r.o schopna svým zákazníkům nabídnout „all in one“ komplexní služby: dodávku kompletního automatizovaného pracoviště, garanci, servis, svařovací roboty a další.

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Svařovací roboty - pokud prodáváte průmyslové svařovací roboty, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze svařovací roboty bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru svařovacích robotů pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává svařovací roboty již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti průmyslové svařovací roboty, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Průmyslové roboty. Svařovací roboty - průmyslové svařovací roboty, profesionální svařovací roboty pro výrobní firmy, přesné svařovací roboty pro automobilový průmysl, svařovací robot pro automatizaci, robotické svařováníí v průmyslu.

Další prezentace

Průmyslové roboty