absolutní enkodéry

MEGATRON, s.r.o. absolutní enkodéry - rotační absolutní enkodéry, jednootáčkové absolutní enkodéry, víceotáčkové absolutní enkodéry

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

absolutní enkodéry

 

absolutní enkodéry

 

Absolutní enkodéry jsou rotační snímače polohy, které poskytují okamžitou informaci o aktuální poloze díky kódovanému signálu z optického disku. Tato informace z absolutního enkodéru se neztratí ani po výpadku napájení. Pokud dojde k pootočení snímače během vypnutého napájení, po znovu zapojení napájení je aktuální poloha k dispozici na výstupu. Absolutní enkodéry se dělí na jednootáčkové a víceotáčkové, s výstupy paralelními, sériovými i analogovými. Existují i programovatelné snímače, které umožňují naprogramovat nejdůležitější parametry podle konkrétních požadavků. Např. „nulovou“ polohu, počet pulsů na otáčku, počet otáček, směr otáčení, výstupní kód. Programování se provádí pomocí počítače nebo tabletu jen za použití USB kabelu a programu. Průměry standardních modelů pro absolutní enkodéry jsou ve velikostech 58 mm a 90 mm, se standardní hřídelí a s dutou hřídelí. Lze je dodat s mnoha komunikačními rozhraními jako SinCos, SSI, BISS, CANopen, DeviceNet, Profibus, Profinet.

 

Absolutní enkodéry -  rotační absolutní a inkrementální enkodér pro monitoring úhlového natočení.

 

 

 

 

 

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud se zabýváte prodejem systémů pro absolutní enkodéry, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze absolutní enkodéry bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru absolutní enkodéry pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé absolutní enkodéry již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Absolutní enkodér dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti absolutní enkodéry, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Průmyslové snímače v záložce absolutní enkodéry.

Další prezentace

Průmyslové snímače