kioskové tiskárny

 průmyslové kioskové tiskárny - kioskové tiskárny

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

kioskové tiskárny

Kioskové tiskárny pro průmyslové aplikace jsou v našem portfoliu skoro od začátku. Z hlediska technologie kioskového tisku nabízíme tiskárny jehličkové a moderní termotiskárny. Nabízíme tiskárny panelové – např. pro tisk protokolů, výsledků a grafů přímo ze zařízení, dále tiskárny kioskové – např. pro tisk parkovacích lístků, platby mýtného, tisk pokutovacích lístků, tisk vstupenek, a nakonec tiskárny přenosné. Můžeme např. nabídnout i tiskárnu pro mobilní stroje v robustním pouzdře. Tisk probíhá na papírové kotoučky, ve standardizovaných šířkách 60 mm, 80 mm, 114 mm. Pro tiskárny dodáváme také náhradní díly, jako např. řezače, termolišty, mechaniky atd. Pro všechny nabízené tiskárny dodáváme také spotřební materiál, jako kotoučky termopapíru, termoetikety.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Kioskové tiskárny - pokud prodáváte kioskové tiskárny, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze kioskové tiskárny bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru kioskové tiskárny pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává kioskové tiskárny již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Kioskové tiskárny dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti kioskové tiskárny, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Průmyslové tiskárny. Průmyslové kioskové tiskárny, kiosková tiskárna