průmyslové přenosné tiskárny

 průmyslové přenosné tiskárny - odolné průmyslové přenosné tiskárny

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

průmyslové přenosné tiskárny

Průmyslové přenosné tiskárny jsou v našem portfoliu skoro od začátku. Z hlediska technologie tisku nabízíme tiskárny jehličkové a moderní termotiskárny. Nabízíme tiskárny panelové – např. pro tisk protokolů, výsledků a grafů přímo ze zařízení, dále tiskárny kioskové – např. pro tisk parkovacích lístků, platby mýtného, tisk pokutovacích lístků, tisk vstupenek, a nakonec tiskárny přenosné. Můžeme např. nabídnout i tiskárnu pro mobilní stroje v robustním pouzdře. Tisk probíhá na papírové kotoučky, ve standardizovaných šířkách 60 mm, 80 mm, 114 mm. Pro tiskárny dodáváme také náhradní díly, jako např. řezače, termolišty, mechaniky atd. Pro všechny nabízené tiskárny dodáváme také spotřební materiál, jako kotoučky termopapíru, termoetikety.

 

 

 

 

 

 

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Průmyslové přenosné tiskárny - pokud prodáváte průmyslové přenosné tiskárny, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze průmyslové přenosné tiskárny bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru průmyslové přenosné tiskárny pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává průmyslové přenosné tiskárny již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti průmyslové přenosné tiskárny, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Průmyslová automatizace. Průmyslové přenosné tiskárny - odolné průmyslové přenosné tiskárny