kolejové váhy

Mettler - Toledo, s.r.o. kolejové váhy - vagónové kolejové váhy

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

kolejové váhy

 

kolejové váhy - vagónové kolejové váhy

 

Kolejové váhy jsou určeny pro přesné vážení vagónů. Běžné statické vážení kolejových vozidel vyžaduje jejich ruční rozpojení, posunování a následně zvážení jednotlivých vozů. Dochází přitom nejen ke zdržení spěšných zásilek a zvýšení provozních nákladů, ale rostou také možná rizika související s manipulací s kolejovými vozidly.

 

Kolejové váhy METTLER TOLEDO k vážení stojících vagónů přemění část kolejí ve statické váhy, které váží jednotlivé vagóny v klidu. Bez ohledu na to, jak náročné jsou vaše aplikace, my Vám nabídneme kolejovou váhu, které to zvládne.

 

Vybrat si můžete mezi dvěma plošinami pro kolejové váhy: betonovou plošinou s šachtou nebo ocelovou plošinou s odnímatelnými plotnami. Obě poskytují snadný přístup ke kabelům snímače kolejové váhy a postaveny jsou tak, aby vydržely plně nesoucími kolejnice.

 

Typickou instalaci tvoří dvě mostové kolejové váhy, které jsou od sebe vzdáleny tak, aby mohly vážit různě dlouhé železniční vozy. Váhové mosty kolejové váhy jsou zkonstruovány tak, aby splňovaly požadavky AREMA na nakládání Cooper E-80. Snímače POWERCELL poskytují dostatečně silný signál pro přesné a spolehlivé vážení.

 

Kolejové váhy jsou určeny pro bezpečné, přesné a spolehlivé vážení železničních vozů.