Adiabatické systémy31Analytické systémy50Autogenní technika24Brusky7CAD/CAM systémy26CNC obráběcí centra21CNC obráběcí stroje46CNC stroje5Dieselmotory-dieselagregáty4Digitální továrna23Dílenské skříně12Dílenský nábytek19Docházkové systémy15Dopravníkové systémy20Elektrody22Elektroerozivní stroje4Elektroinstalační materiály29Elektronika a elektrotechnika44Filtrační systémy16Frekvenční měniče19Frézovací stroje2Jednoúčelové stroje1Kabelové nosné systémy8Kabelové průchodky42Kalibrace7Laserové systémy17Lineární vedení26Lisy na odpad12Magnetické separátory2Manipulační technika6Měření a regulace11Měřicí a diagnostická technika30Metalografie, petrografie7Nakládací můstky a plošiny2Nářadí-nástroje21Normálie4Odsávací systémy27Ochrana ovzduší19Parokondenzátní systémy22Pásové a kotoučové pily19Pásové pily9Plastové přepravní palety13Plastové součásti57PLC automaty9Potištěné a oboustranné pásky2Použité a repasované stroje38Požární uzávěry14Pracovní ochranné pomůcky27Průmyslová akustika28Průmyslová automatizace18Průmyslová čerpadla63Průmyslová lepidla13Průmyslová ložiska37Průmyslová maziva20Průmyslová tomografie2Průmyslová vrata28Průmyslové armatury11Průmyslové broušení41Průmyslové chlazení10Průmyslové kamery16Průmyslové kompresory16Průmyslové krabice3Průmyslové lasery39Průmyslové magnety32Průmyslové měření27Průmyslové mikroskopy6Průmyslové motory57Průmyslové obaly14Průmyslové oleje14Průmyslové osvětlení37Průmyslové podlahy18Průmyslové roboty50Průmyslové snímače47Průmyslové stavby1Průmyslové svařování42Průmyslové teploměry2Průmyslové tiskárny9Průmyslové váhy32Průmyslové vybavení1Průmyslové vysavače33Průmyslové značení31Průtokoměry9Převodníky rozhraní8Regálové systémy26Relé-reléová technika16Řemeny-řemenice12Senzory6Skladové systémy10Služby9Software15Souřadnicové měřicí stroje18Soustruhy11Strojní komponenty63Tvářecí stroje2Vakuová technika12Ventily29Vodárenské technologie1Vrtací a frézovací stroje16Vrtačky15Vstřikování plastů2Vybavení laboratoří37Záložní zdroje napájení10Zdvihací technika20Zkoušení materiálů38Zkušební komory15

Předmět činnosti

kombinační váhy - automatické kombinační váhy - NOVUM GLOBAL, a. s., patřící do skupiny NOVUM Group, zaujímá od roku 1991 významné místo na českém trhu jako dodavatel kontrolních systému do průmyslové výroby, prodejního vybavení, pokladních systémů. Díky 25letému působení máme nejen potřebné zkušenosti i znalosti z našeho oboru a jsme vám k dispozici po celém území České republiky. Najít nás tak můžete v Praze, ale také v Brně a Opavě. Ve všech našich provozovnách zaměstnáváme více než 60 odborníků zaměřených jak na obchodní, tak na technickou oblast. Vyznáváme individuální přístup, tedy řešení šité každému zákazníkovi na míru – dle jeho přání a potřeb.

Jsme specialisté na průmyslová řešení pro kontrolu kvality produktů, automatizovanou výrobu. Jako Novum Global a.s. působíme na trhu více než 25 let, kde pomáháme společnostem efektivně urychlit procesy ve výrobě i expedici.

Rádi bychom Vám příkladem představili jednu výrobní linku. Možná takovou, která by mohla fungovat právě u Vás. Jedná se ovšem o jeden z příkladu nesčetných možností s množstvím úprav na míru, kterým se denně věnujeme.

Výbava linky je postavena na prověřených strojích značky Anritsu, japonské kvality. Pro kterou je kontrola kvality stěžejní. Na trhu je již roku 1964 a od té doby dodala desítky tisíc strojů zákazníkům po celém světě. Komplexní řešení nabízí nejen dosažení přesné, měřitelné kvality, ale v dnešní době i úsporu pracovních míst a lidské chybovosti.

Automatická kombinační váha je v našem případě prvním krokem ve výrobě. Představte si, že finálním produktem je balík, obsahující několik kusů výrobků, který musí splňovat deklarovanou hmotnost a kde každý výrobek má odlišnou váhu. Zde automatické řešení nabízí nejen rychlost, ale efektivitu, zkombinujeme výrobky dle požadované váhy.

Následně balík opustí kombinační váhu a pokračuje v procesu dále v lince, kde je třeba ho zabalit, zkontrolovat a prověřit , zda neobsahuje žádné kontaminanty.

Do této části linky můžeme připravit vysoce přesné kontrolní rentgeny nebo detektory kovu. Možná Vás bude zajímat rozdíl mezi kontrolními rentgeny a detektory kovů. Jedná se především o přesnost a schopnost rentgenu odlišit menší a i jiné než železité části, těžší než voda. Rentgenová kontrola od společnosti Anritsu navíc může pomoc průmyslovým výrobám nejen s detekcí kontaminantů, ale poskytne i informaci, zda nemá produkt defekt, obsahuje deklarovaný počet výrobků nebo zda není nalomený/zlomený.

Proces zjištění Kontaminace produktů je za námi a produkt má odpovídající kvalitu a neobsahuje nechtěné části.

Dalším strojem ve výrobním procesu je automatická kontrolní váha. Produkt může být jakýkoli, ale určitě si dokážete představit situaci, kdy se ke konečnému zákazníkovi dostane jiná, než deklarovaná hmotnost. V případě celé jedné dodávky tím firma ztrácí kredit a v dnešní době náročné na kvalitu i odliv zákazníků. Kontrola váhy produktu nám zajistí, že se k zákazníkovy dostane produkt s námi deklarovanou vahou. Váhy jsou přizpůsobené  odlišnému prostředí, velikosti i váhy produkty. Příkladem rychlosti může být automatická kontrola produktu 600 ks za minutu.

V tuto chvíli nám produkt prošel skrze kontrolní rentgen, detektor kovu a automatickou kontrolní váhou. V ideálním případě víme, že naše produkty neobsahují kontaminanty a splňují limit deklarované váhy. Ovšem může se stát, že produkt neodpovídá standardům výroby a je třeba přidat ještě jeden proces.

 Tím je automatické vyřazování produktů. Vyřazování produktu můžeme hodnotit dle váhy, zda je pod limitem nebo nad limitem. Další vyřazování se může týkat kontaminace produktu, či defektu, který by koncového zákazníka nepotěšil.  Při vyřazování produktů lze rozlišit, o jaké produkty se jedná a  z jakého důvou byly vyřazeny.

Výsledkem celého procesu je jistota v kvalitě výroby. Dosáhli jsme garantované hmotnosti, máme ověřeno, že produkt neobsahuje nežádané části, má správný tvar nebo počet. Navíc jsme dosáhli  zefektivnění a zrychlení celého procesu, snížili lidskou práci a s ní odstranili lidskou chybovost.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kombinační váhy - nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud se zabýváte prodejem kombinačních vah, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze kombinační váhy bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru kombinačního vážení pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé kombinační váhy již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Kombinační váhu dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti kombinační váhy, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových Průmyslové váhy.

 

Kontaktní údaje

Město:Praha 10
Ulice:28. pluku 483/11
PSČ:101 00
IČ:14893126
E-mail:info@novumglobal.eu
WWW:http://www.novumglobal.eu
Telefon:+420 267 997 111
Fax:

Leták