obchodní váhy

Mettler - Toledo, s.r.o. obchodní váhy - spolehlivé obchodní váhy

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

obchodní váhy

 

obchodní váhy - spolehlivé obchodní váhy

 

Přesné obchodní váhy METTLER TOLEDO by neměly chybět v žádném obchodním řetězci či menším obchodě. Obchodní váhy najdete je v zázemí, na pokladnách, u obsluhovaného pultu, u samoobslužných pokladen obchodů či při vážení čerstvých potravin.

 

Obchodní váhy jsou vysoce kvalitní, odolné a mají dlouhou životnost, aby vyhověly nejnáročnějším požadavkům obchodníků. Základní řada obchodních vah nabízí špičkovou úroveň kvality a spolehlivosti a je určena speciálně pro obchody s potravinami.

 

Samoobslužné obchodní váhy METTLER TOLEDO s klávesnicí nebo s dotykovým displejem pro vážení čerstvých produktů v obchodních provozech uspokojí potřeby každého maloobchodu používajícho váhy a najdete je také ve většině velkých řetězců. Obchodní váhy nabízejí dotykový display, rychlou klávesnici s flexibilními možnostmi nastavení a vynikají nižší spotřebou energie, což ocení každý podnikatel. Spojují v sobě snadné a ergonomické ovládání s vysokou úrovní funkčnosti a vyhovují náročným zákazníkům.

 

Obchodní váhy METTLER TOLEDO jsou vyrobeny z nerezové oceli, která umožňuje snadné čištění. Plášť váhy je vyroben z hliníku a vyznačuje se vysokou odolností proti poškrábání a nárazům. Předchází tak vzniku zbytečných rýh, ve kterých by se mohly usazovat nečistoty a bakterie.

 

Obchodní váhy METTLER TOLEDO využijete v celé řadě aplikací. Do kontaktu s některou z našich vah se pak během života dostane úplně každý z nás.