potravinářské váhy

Mettler - Toledo, s.r.o. potravinářské váhy - přesné potravinářské váhy

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

potravinářské váhy

 

potravinářské váhy - přesné potravinářské váhy

 

Průmyslové potravinářské váhy jsou přesné váhy pro vážení potravin, které vám umožní maximalizovat výnosy a minimalizovat plýtvání. Komerční potravinářská váha se v potravinářském a nápojovém průmyslu používá k zajištění, aby přísady a hotové výrobky splňovaly normy kontroly kvality. Komerční digitální váhy pro potravinářství váží velké dávky surovin, měří hmotnost výrobků během výroby a určuje hmotnost hotových výrobků pro balení a expedici.

 

Potravinářské váhy a k nim náležící softwarová řešení METTLER TOLEDO jsou navrženy tak, aby vám pomohly rychle reagovat na rostoucí požadavky na bezpečnost potravin, kvalitu a dodržování předpisů.

 

Kontrolní potravinářská váha je libovolná standardní váha, která je vybavena funkcí kontrolního vážení. Všechny naše kontrolní váhy svou rychlostí, odolností a přesností urychlují správný průběh procesů. Některé modely jsou dodávány s technologií colorWeight™, díky které pouhým pohledem zjistíte, zda výsledky odpovídají specifikacím, či nikoli.

 

Potravinářské váhy jsou většinou menší váhy, které lze díky jejím kompaktním rozměrům umístit na pracovní stůl. Odtud také její označení „stolní váha“.  Používají se zpravidla k vážení v menším měřítku a ve složitějších procesech, k míchání, vážení, počítání dílů a kontrolnímu vážení.

 

Naše řešení a potravinářské váhy pomáhají zvýšit efektivitu vaší výroby pro příjem materiálu, receptury, kontrolu kvality, plnění, dávkování, základní vážení a kontrolní vážení.

 

METTLER TOLEDO nabízí vysoce přesné digitální potravinářské váhy pro komerční kuchyně, laboratoře, obchody s potravinami a podniky související s potravinami, které zvyšují efektivitu výroby, bezpečnost a kvalitu.