průmyslové detektory kovů

Mettler - Toledo, s.r.o. detektory kovů - průmyslové detektory kovů

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

průmyslové detektory kovů

 

detektory kovů - průmyslové detektory kovů

 

Průmyslové detektory kovů a systémy detekce kovů mohou bezpečně odhalit a vyřadit výrobky kontaminované kovy z výrobních linek a pomoci tak výrobcům dosáhnout shody s předpisy, minimalizovat riziko stažení výrobků z trhu a zkrátit odstávky výroby. Systémy detekce kovů jsou k dispozici pro řadu potravinářských, nepotravinářských i farmaceutických aplikací.

 

Naše portfolio obsahuje tunelové detektory kovů, detektory kovů s hrdlem i s gravitačním poklesem výrobků, potrubní i dopravníkové systémy detekce kovů a systémy detekce kovů pro farmacii.

 

Dopravní systémy pro detekci kovů v naší řadě tunelových in-line detektorů kovů jsou navrženy tak, aby vyhovovaly vašemu rozpočtu a výkonnostním potřebám. Tyto plně automatizované systémy dokážou detekovat a vyřazovat železné i neželezné kovy a také těžko detekovatelné druhy nerezové oceli.

 

Detektory kovů s gravitačním propadem pro kontrolu sypkých, gravitačních prášků, zrn nebo granulí detekují a vyřazují výrobky s kontaminanty v práškových a granulovaných potravinách, kosmetických a chemických výrobcích.

 

Farmaceutické systémy pro detekci kovů poskytují plně integrované řešení pro "kontrolu a vyřazení" tablet, kapslí a práškových API ve výrobě. Tyto průmyslové detektory kovů usnadňují dodržování předpisů – jsou schopny detekovat a odmítnout kovy o průměru menším než 0,3 mm.

 

Díky kompaktním rozměrům a designu zabírají ve vaší továrně menší prostor. Robustní a kvalitní konstrukce zase zajišťuje dlouhodobou spolehlivost detektoru kovů.