průtočné váhy

METROSERVIS s.r.o. průtočné váhy - přesné průtočné váhy

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

průtočné váhy

 

 

průtočné váhy - přesné průtočné váhy:

 

Specializujeme se na výrobu a dodávky průmyslových vah jako průtočné váhy a vážící techniky pro široké použití v oblasti průmyslu. Všechny váhy jsou dodávány v souladu s normou EN 45501:2015. Ke všem jednotlivým typům vah a vážních indikátorů nabízíme servis, opravy, kalibrace a přípravu na úřední ověření (cejchování). Vyrábíme váhy s neautomatickou činností (NAWI) v souladu s požadavky EN 45501:2015. V hlavní nabídce jsou: stolní váhy, podlahové váhy, můstkové váhy, jeřábové váhy, automobilové mostové váhy, kompaktní váhy, ekonomické váhy. Nabízíme průmyslové váhy určené pro počítání kusů, váhy a váhové terminály pro statistickou kontrolu kvality, etiketovací váhy pro automatické či manuální vážení a etiketování, limitní vážení, recepturování a šaržování. Váhy lze rozdělit jako váhy vhodné do potravinářství, váhy do lehkého průmyslu, váhy do farmacie, přesné váhy do laboratoří, váhy do jinak nespecifikovaných výrob. Naší specialitou jsou váhy do výbušného prostředí (Ex). Druhá část je věnována výrobě vah s automatickou činností (AWI) kam řadíme dávkovací váhy, průtočné (výklopné) váhy, kontrolní váhy, vyřazovací váhy, pásové váhy, vážené pásové dopravníky, LIW. K těmto všem zařízením poskytujeme kvalifikovaný servis, opravy, kalibrace a přípravu na úřední ověření (cejchování). Významnou část našich výrobků tvoří vážní indikátory a váhové terminály. Vážní indikátory a vážní terminály odpovídají požadavku normy EN 45501:2015. Standardní součástí vážního indikátoru je alibi paměť (DSD karta). Vážní indikátory a váhové terminály umožnují ovládat a kontrolovat jednotlivé fáze vašeho procesu, od příjmu surovin, průběžnou kontrolu až po expedici či prodej. opravy, servis a kalibrace pro průmyslové váhy

 

 

 

 

 

Průtočné váhy - nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud se zabýváte prodejem průtočných vah, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze průtočné váhy bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru průtočná váha pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé průtočné váhy již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Průtočnou váhu dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti průtočné váhy, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových Průmyslové váhy.