systémy kontroly etiket

Mettler - Toledo, s.r.o. systémy kontroly etiket - spolehlivé systémy kontroly etiket

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

systémy kontroly etiket

 

systémy kontroly etiket - spolehlivé systémy pro kontrolu etiket

 

Systém kontroly etiket je flexibilním řešením kontroly správnosti údajů na etiketách. Čárové kódy, kódy šarží a data expirace představují informace, jejichž uvádění je povinné takřka v každé zemi. Vady zboží související s etiketami pak představují nejčastější příčinu stahování výrobků z trhu. Většině takových případů lze však díky našemu systému kontroly etiket předcházet.

 

Kontrola etiket pomocí systémů V11 Label Inspection se zpravidla provádí ihned po označení strojem jako součást závěrečné kontroly kvality, před zabalením a expedicí zboží. Naše zařízení systému kontroly etiket umožňuje snadnou integraci do stávajících výrobních linek pomocí inteligentních kamer, osvětlení a softwaru. Kamery s rozlišením HD, výkonná IPC a softwarové algoritmy pomohou odhalit i nepatrně chybné vyrovnání či poškození etikety a umožňují odstranit výrobek spolehlivě z výrobního procesu.

 

Systém kontroly etiket spolehlivě kontroluje správnost údajů na etiketách a další nedostatky, například chybné umístění etiket, vícenásobné označení, nakřivo nalepené etikety, přehnuté etikety, nekvalitní tisk a grafická identifikace.

 

Obsah etiket zabaleného výrobku se řídí předpisy, které vyžadují použití správné etikety a pravdivých informací. Jedná se kromě názvu také o přísady, výživové hodnoty, alergeny a informace o šarži. Všechny tyto informace musejí být čitelné a zkontrolované, a to na každém jednotlivém výrobku. Tuto činnost dokážou zastat moderní, automatické optické systémy integrované do našeho systému kontroly etiket V11 Label Inspection.

 

Pokud chcete vyhovět náročným předpisům a zajistit bezpečnost spotřebitelů, systém kontroly etiket nemůže ve vaší výrobě chybět. Snížíte tím nutnost stahovat výrobky z trhu a množství odpadu spojeného s tím. Zajistit bezpečnost nebylo nikdy jednodušší.