váhové moduly

Mettler - Toledo, s.r.o. váhové moduly - nastavitelné váhové moduly

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

váhové moduly

 

váhové moduly - dodáváme váhové moduly pro potravinářství, farmacii a chemické aplikace i nastavitelné váhové moduly

 

Váhové moduly METTLER TOLEDO se uplatňují v potravinářských, farmaceutických a chemických aplikacích. Váhové moduly umožňují rychlou a bezpečnou přestavbu zásobníků, nádrží, sil, násypek, dopravníků a konstrukčních systémů na váhy.

 

Kompresní váhové moduly jsou obvykle používány ve větším počtu pod velkými plošinovými váhami, jako jsou silniční a kolejové váhy, a při vážení nádrží, násypek a sil. Váživost snímačů hmotnosti, které jsou součástí kompresních váhových modulů, se pohybuje od 3 kg do 300 tun. Kompresní váhový modul je navržen tak, aby jeho horní destička a základna byly při zatížení stlačeny k sobě. Modul lze připevnit přímo k podlaze, pilířům nebo konstrukčním nosníkům.

 

Tenzometrické váhové moduly se vyznačují snadnou instalací v mnoha průmyslových aplikacích. Nabízejí vysoce přesné výsledky vážení a snadno se přizpůsobí každé zavěšené násypce či zásobníku. Montážní materiál je zkonstruován tak, aby moduly měřily pouze svislé zatížení pro maximální spolehlivost měření. 

 

Snímače hmotnosti mají funkci senzoru, který detekuje hmotnost předmětu na váze nebo v systému. váhové moduly se používají pro jakoukoli aplikaci, která se neobejde bez vážení. Snímače hmotnosti se používají jako součást vah, mimo jiné včetně stolních, podlahových a automobilových vah. Váhové moduly se také používají k přestavbě konstrukcí na váhy, jako je tomu v případě váhových zásobníků.

 

Váhové moduly POWERCELL® nabízejí nejvyšší úroveň přesnosti, a to díky vestavěnému mikroprocesoru, který zajišťuje průběžnou kompenzaci faktorů prostředí. Jsou tak zárukou nejpřesnějších výsledků vážení a umožňují sledovat klíčové parametry pro účely prediktivní diagnostiky.

 

Díky vysoce přesnému, úplně schválenému, nerezovému a hermetickému váhovému čidlu vyhovují váhové moduly METTLER TOLEDO všem aplikacím.