váhy pro paletový vozík

Mettler - Toledo, s.r.o. váhy pro paletový vozík - vyrábíme váhy pro paletový vozík

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

váhy pro paletový vozík

 

váhy pro paletový vozík - vyrábíme váhy pro paletový vozík

 

Naše váhy pro paletový vozík jsou mobilní váhová řešení určená k vážení palet v pohybu za účelem maximalizace efektivity. Mobilní paletové vozíky METTLER TOLEDO s integrovanou váhou jsou zkonstruovány tak, aby odolaly náročnému průmyslovému použití. Jejich výhodou je, že můžete váhy přesunout k břemenu namísto toho, abyste těžké břemeno posouvali k vahám.

 

Díky integrovanému napájení a baterii pro váhy pro paletový vozík ušetříte výraznou porci času, což přispěje ke zvýšení produktivity. K dispozici jsou baterie s různou životností, různé povrchy i provedení pro nebezpečná prostředí, a proto vždy najdete tu správnou váhu.

 

Paletové vozíky s váhou nebo váhy pro paletové vozíky jsou přesné, robustní, rychlé a snadno použitelné v jakémkoli skladu. Váhy pro paletový vozík disponují váhovou plošinou ve tvaru U, která maximálně zrychluje proces vážení. Stačí najet s paletovým vozíkem do otevřené oblasti vah a spustit břemeno na váhový můstek.

 

Váha na paletové vozíky se obvykle zvedne na 120 mm. Obecně je to dostatečná výška pro zvedání a přepravu téměř jakéhokoli nákladu, který se vejde na váhu paletového zvedáku nebo váhu paletového vozíku, ale pravděpodobnost pádu nákladu je nízká, takže není klasifikována jako zdvihací zařízení.

 

Váhy s paletovým vozíkem byly zkonstruovány tak, aby poskytovaly vysokou přesnost vážení palet a kontejnerů. Jsou odolné proti korozi a obstojí tak i ve vlhkém a mokrém prostředí.

 

Ruční paletové vozíkové váhy METTLER TOLEDO šetří čas tím, že umožňují přemístit a zvážit každou paletu současně. To může pomoci s efektivitou ve skladech a výrobních závodech s vysokou kapacitou.

 

Při koupi váhy na paletové vozíky nebo ruční váhy na paletové vozíky od společnosti METTLER TOLEDO můžete očekávat pokročilé funkce, jako je spolehlivý indikátor váhy s velkým a dobře viditelným a velkým nastavitelným podsvíceným displejem LCD s klávesnicí.

 

Váhy nabízí vysokou přesnost a dlouhodobou spolehlivost na podporu vašich výrobních a logistických procesů.