závěsné váhy

Mettler - Toledo, s.r.o. závěsné váhy - speciální závěsné váhy

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

závěsné váhy

 

závěsné váhy - speciální závěsné váhy

 

Závěsná váha do obchodu je ideální v okamžiku, kdy nemáte dostatek prostoru na prodejním pultě nebo při vážení mořských produktů.

 

Závěsná váha do obchodu kombinuje výhody prostorově úsporné závěsné váhy s velkým, graficky zajímavým displejem pro zákazníky, který napomáhá ke zvýšení prodeje.

 

Robustní, vysoce výkonná konstrukce závěsné váhy pro obchody zajišťuje budoucnost a nejmodernější technologii vážení i v těch nejnáročnějších maloobchodních prostředích. Ergonomický design přináší obsluhujícímu personálu výhody v podobě snadného a pohodlného ovládání, které pomáhá zjednodušit a optimalizovat interakci se zákazníky.

 

Vážící plocha závěsné váhy je zavěšena pod terminálem a nemůže tak dojít k znečištění klávesnice nebo displeje. Nárazuvzdorné pouzdro s nepřilnavým povrchem chrání váhu před rozlitím, kyselinami, solemi a tuky. Díky tomu je závěsná váha do obchodu ideální pro dlouhodobé používání, a to i ve velmi náročných podmínkách maloobchodu.

 

Ovládání závěsné váhy je velmi snadné a využijete ji v mnoha provozech. Nejčastěji se se závěsnou vahou setkáte v masném průmyslu, kde analogové, resp. digitální závěsné kolejnicové váhy umožňují vážit několik jatečně upravených těl současně, čímž šetří váš čas.

 

Menší kompaktní závěsné váhy / nástěnné váhy jsou ideální pro vážení dílčích zátěží na výklopné desce a setkáte se s nimi v masném průmyslu, ale také v maloobchodních řetězcích při vážení masa a mořských produktů.

 

Závěsná váha do obchodu FreshWay H je ideálním řešením na bázi počítače, které umožňuje prodejcům maximalizovat prostor na pultech a zároveň efektivně propagovat výrobky u zákazníků.