drive-in regály

STOW ČR, s.r.o. drive-in regály - jednostranné drive-in regály, dvoustranné drive-in regály, průjezdné drive-in regály

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

drive-in regály

 

drive-in regály - jednostranné, dvoustranné a průjezdné drive-in regály

 

Pakliže z důvodu typu skladovaného zboží nemůžete ve svém skladu použít naše klasické paletové regály Pal Rack, neházejte flintu do žita a využijte jedinečného systému Drive-In regálů, který umožňuje skladovat i takové zboží, jež nelze stohovat, a který šetří každý centimetr vaší skladovací plochy. Vjezdové drive-in regály jsou totiž jedinečnou volbou systému skladování při nutnosti ukládat velké množství palet se stejným druhem zboží. Proč?

 

Již žádné zbytečné uličky

 

Díky blokovému skladování zboží vám drive-in regály ušetří ve skladu spoustu místa. Jejich použití může využitelnost skladovací plochy zvýšit dokonce i několikanásobně. Již žádné plýtvání místem, žádné vychystávací uličky!

 

Efektivní využití skladovací plochy

 

Kromě toho pevná a široká základna celé skladovací konstrukce drive-in regálů značky stow vám může pomoci zefektivnit skladování zboží nejen díky absenci nevyužitého prostoru co do šířky, ale také díky možnosti stavět velmi vysoké konstrukce a tím využít kapacitu skladovací plochy ve všech směrech, a tedy na maximum. Výška posuvných drive-in regálů může být navíc nastavena u každého kanálu individuálně, což vede k dalšímu zefektivnění využití prostoru.

 

Drive-in regály pro zvýšení produktivity práce

 

Pro zvýšení bezpečnosti práce a především pak ke zvýšení její produktivity posuvné regály značky stow disponují ochrannými štíty stojin ve tvaru trychtýřů. Ty usnadňují nájezd při naskladňování a vyskladňování zboží. Práci tak budete mít hotovou mnohem rychleji a bez zbytečných překážek.

 

Typy posuvných regálů Drive-in

 

Firma stow nabízí celkem 3 možnosti, jak drive-in regály instalovat v prostoru či je kombinovat:

 

  • jednostranný drive-in regál - tato konstrukce je využívána v případě, že je vjezdový regál situován u zdi
  • dvoustranný drive-in regál - dvoustranný vjezdový regál je kombinací dvou jednostranných regálů postavených vůči sobě zády

 

U těchto dvou typů posuvných regálů funguje naskladnění a vyskladnění zboží na principu LIFO. Co to znamená? Zkratka LIFO značí, že zboží, které naskladníte jako poslední, bude vyskladněno jako první. Postupuje se tedy odzadu.

 

  • průjezdný regál drive-in regál - jak již název značí, průjezdový regál nabízí možnost naskladňovat a vyskladňovat zboží ze dvou stran, a to díky tomu, že drive-in regál je umístěn v prostoru
  •  

Naopak je tomu u průjezdového regálu, kde dochází k naskladnění a vyskladnění zboží na principu FIFO, neboli první dovnitř, první ven.