horizontální soustruhy

 horizontální soustruhy - CNC horizontální soustruhy

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

horizontální soustruhy

Horizontální soustruhy

Tradiční britský výrobce obráběcích strojů XYZ Machine Tools https://xyzmachinetools.com/ nabízí široký sortiment obráběcích strojů, od manuálních (konvenčních) soustruhů a frézek až po 5 osá obráběcí centra.

Za posledních 30 let bylo, převážně v UK, instalováno více než 10 000 manuálních konzolových frézek a horizontálních soustruhů, které jsou synonymem kvality, spolehlivosti a vysoké hodnoty za vynaložené peníze.

Všechny manuální stroje XYZ jsou vyrobeny z masivní žebrované litiny, aby poskytovaly bezkonkurenční tuhost a stabilitu, a všechny jsou vybaveny evropskými ložisky a elektrickou výbavou v souladu s normami CE.

Horizontální soustruhy se nabízí ve čtyřech velikostech - s převodovkou nebo s frekvenčním měničem, s točnou délkou od 750mm do 1250mm, s točným průměrem nad suportem 330 nebo 390mm. Standardní výbava zahrnuje sklíčidlo, chlazení emulzí a koníka, jako opce se nabízí lunety nebo digitální odměřování.

Konzolové manuální frézky jsou dostupné ve třech velikostech s pojezdy v ose X 660 a 750mm (upínání ISO30) nebo 1000mm (ISO40). Kryt stolu je dodáván jako standardní výbava, stejně, jako chlazení emulzí.

Jako opci lze dokoupit digitální odměřování nebo pneumatické upínání nástrojů. Pro více informací kontaktujte zastoupení XYZ Machine Tool, společnost Rexim spol. s r.o., https://www.cnc-xyz.cz/