vertikální soustruhy

 CNC vertikální soustruhy - vertikální soustruhy

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

vertikální soustruhy

Vertikální soustruhy - XYZ Machine Tools je na českém a slovenském trhu zastoupena společností REXIM od roku 2010. Aktuální počet prodaných strojů, zejména vertikálních soustruhů činí téměř 200.

Našim nosným programem je vertikální soustruh s řídícím systémem ProtoTRAK. Jedná se snadno pochopitelný řídící systém s dialogovým programováním, který umožňuje ovládat stroj v ručním, nebo plně řízeném CNC režimu. 

Prototrak SLX je určený pro vetrokální soustruhy, SMX pro frézky. Sortiment soustruhu je široký, v závislosti na velikosti a výkonu. Stroje jsou určené především pro kusovou a malosériovou výrobu přesných součástí.

Někdy se také stroje s kombinovaným řízením manuál/CNC nazývají mechatronické.

 

V nabídce máme rovněž soustružnická a frézovací centra s řídícím systémem Siemens, kde jsou na výběr stroje na kluzném nebo lineárním vedení opět v různých velikostech: frézovací centra až  3 m (pojezd v ose X) a soustruhy do točného průměru 2,2m.

Stroje XYZ Machine Tools se vyznačují vysokou přesností a spolehlivostí. Vysoká tuhost litinové konstrukce  je předpokladem výkonného obrábění bez vibrací.

 

Sortiment nabízených strojů:

- CNC/manuální konzolové frézky, ložové frézky a soustruhy s rovným ložem

- soustružnická a frézovací centra a soustružnicko-frézovací s řídícím systémem SIEMENS

- vertikální frézovací centra s Y osou 1000mm a délkou stolu 2, 2,5 a 3m

- XL soustruhy s točným průměrem až 2,2m

- rovinné brusky

 

Samozřejmou součástí obchodní filosofie společnosti XYZ a Rexim je plná technická podpora a servis prodaných strojů  se zárukou dodávek náhradních dílů z centrálního skladu XYZ zpravidla do 24 hodin.

Zákaznická podpora poskytovaná  společností Rexim zahrnuje navíc školící služby pro obsluhu dodaných strojů s řídícími systémy Siemens a ProtoTRAK v rozsahu dle požadavku zákazníka.

Vzhledem k potřebě kvalitního regionálního pokrytí České a Slovenské republiky má společnost Rexim dvě administrativní a servisní střediska (Praha a Vyškov).

Pro zajištění dobré dostupnosti z celého obsluhovaného regionu bylo pro předváděcí středisko strojů zvoleno umístění v Brně.

 

Vertikální soustruhynedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud se zabýváte prodejem vertikálních soustruhů, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze vertikální soustruhy bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru vertikální soustruhy pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává vertikální soustruhy již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Vertikální soustruhy dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti vertikální soustruhy, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách CNC obráběcí stroje. CNC vertikální soustruhy - vertikální soustruhy