prediktivní údržba

LAMI KAPPA, spol. s r.o. prediktivní údržba - prediktivní údržba strojů, sledování stavu a prediktivní údržba

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

prediktivní údržba

 

prediktivní údržba - prediktivní údržba strojů

 

LAMI KAPPA – Spolehlivý partner pro oblast prediktivní údržby

 

Prediktivní údržba je typem údržby strojů, která vychází ze sledování stavu strojů a predikce jejich vývoje a tím předchází jednak jejich poruchám (na rozdíl od reaktivní údržby prováděné až po poruše), ale zároveň šetří náklady na údržbu často zbytečně vynakládané při tzv. preventivní údržbě (tedy údržbě strojů prováděné na základě pevných časových nebo jiných intervalů).

Prediktivní údržba je perspektivní oblastí, která úzce sleduje vývoj na poli technologií a zapojuje nejmodernější metody vč. například strojového učení, automatické detekce anomálií, bezdrátového přenosu dat, bezbateriového napájení a práci s velkými datovými soubory v prostředí cloudu. Prediktivní údržba umožňuje provozovatelům strojů snížit náklady na údržbu a zvýšit spolehlivost a bezpečnost jimi provozovaných zařízení.

 

Naše společnost LAMI KAPPA se oboru prediktivní údržba věnuje již více než 30 let, přičemž v této oblasti dlouhodobě spolupracujeme s renomovanými výrobci vybavení pro prediktivní údržbu jako jsou firmy Prüftechnik / Fluke, VMI, CTC a další.

 

LAMI KAPPA je členem Asociace technických diagnostiků ČR, v jejímž rámci je certifikována jako schválené školící pracoviště pro oblasti prediktivní údržba "Specialista vibrační diagnostiky" a "Technik diagnostik montážních a optických měření" včetně provádění praktických částí certifikačních zkoušek.

 

Pokud hledáte řešení v oblasti prediktivní údržba, jsme tu pro Vás.