vibrodiagnostika

LAMI KAPPA, spol. s r.o. vibrodiagnostika - strojní vibrodiagnostika

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

vibrodiagnostika

 

vibrodiagnostika - strojní vibrodiagnostika, vibrační diagnostika, vibrodiagnostické systémy

 

LAMI KAPPA – Spolehlivý partner pro oblast vibrodiagnostiky

 

Vibrodiagnostika je obor zabývající se zjišťování a sledováním stavu strojů pomocí monitorování a vyhodnocování jejich vibrací. Vibrodiagnostika je perspektivní oblastí, která úzce sleduje vývoj na poli technologií a zapojuje nejmodernější metody vč. například strojového učení, automatické detekce anomálií, bezdrátového přenosu dat, bezbateriového napájení a práci s velkými datovými soubory v prostředí cloudu. Vibrodiagnostika umožňuje provozovatelům strojů snížit náklady na údržbu a zvýšit spolehlivost a bezpečnost jimi provozovaných zařízení.

 

Naše společnost LAMI KAPPA se oboru vibrodiagnostika věnuje již více než 30 let, přičemž v této oblasti dlouhodobě spolupracujeme s renomovanými výrobci vybavení pro vibrodiagnostiku jako jsou firmy Prüftechnik / Fluke, VMI, CTC a další.

 

LAMI KAPPA je členem Asociace technických diagnostiků ČR, v jejímž rámci je certifikována jako schválené školící pracoviště pro oblasti "Specialista vibrační diagnostiky" a "Technik diagnostik montážních a optických měření" včetně provádění praktických částí certifikačních zkoušek.

 

Pokud hledáte řešení pro vibrodiagnostiku, jsme tu pro Vás.