Adiabatické systémy31Analytické systémy92Autogenní technika27Brusky9CAD/CAM systémy33CNC obráběcí centra24CNC obráběcí stroje52CNC stroje5Dieselmotory-dieselagregáty13Digitální továrna35Dílenské skříně16Dílenský nábytek25Docházkové systémy14Dopravníkové systémy21Elektrody23Elektroerozivní stroje13Elektroinstalační materiály35Elektronika a elektrotechnika50Filtrační systémy20Formy5Frekvenční měniče19Frézovací stroje27Gravírování3Infrazářiče20Jednoúčelové stroje15Kabelové nosné systémy8Kabelové průchodky42Kalibrace17Kiosky17Laserové systémy17Lepicí a oboustranné pásky18Lineární vedení44Lisy na odpad32Magnetické separátory2Manipulační technika8Měření a regulace20Měřicí a diagnostická technika37Metalografie, petrografie12Monitorovací systémy5Nakládací můstky a plošiny1Nářadí-nástroje37Normálie5Odsávací systémy30Ochrana ovzduší20Parokondenzátní systémy23Pásové a kotoučové pily18Pásové pily9Plastové přepravní palety22Plastové součásti59PLC automaty10Počítače a terminály10Použité a repasované stroje38Požární uzávěry13Pracovní ochranné pomůcky40Průmyslová akustika24Průmyslová automatizace13Průmyslová čerpadla64Průmyslová lepidla24Průmyslová ložiska40Průmyslová maziva54Průmyslová tomografie3Průmyslová vrata39Průmyslové armatury11Průmyslové broušení45Průmyslové chlazení14Průmyslové kamery40Průmyslové kompresory19Průmyslové krabice3Průmyslové lasery41Průmyslové magnety33Průmyslové měření33Průmyslové mikroskopy8Průmyslové motory66Průmyslové obaly35Průmyslové oleje15Průmyslové osvětlení44Průmyslové podlahy18Průmyslové roboty58Průmyslové snímače70Průmyslové stavby1Průmyslové svařování41Průmyslové teploměry2Průmyslové tiskárny36Průmyslové váhy34Průmyslové vybavení1Průmyslové vysavače34Průmyslové značení54Průtokoměry10Převodníky rozhraní8Regálové systémy32Relé-reléová technika16Řemeny-řemenice12Sálavé vytápění10Senzory17Signalizace a zabezpečení5Skladové systémy26Služby13Software14Souřadnicové měřicí stroje18Soustruhy23Strojní komponenty87Svařování plastů18Tvářecí stroje2Vakuová technika16Ventilátory3Ventily30Vodárenské technologie18Vrtací a frézovací stroje15Vrtačky15Vstřikování plastů2Vybavení laboratoří46Zakázková výroba23Záložní zdroje napájení21Zdvihací technika33Zkoušení materiálů49Zkušební komory32

Předmět činnosti

Stolní vrtačky - profesionální stolní vrtačka je základem každé dílny. Německý výrobce stolní vrtačky FLOTT se zaměřuje na robusní, kvalitní a moderní kovoobráběcí stroje, z nichž na první místě se zaměřuje právě na profesionální stolní vrtačku. Je to právě součástková základna oblasti města Remscheid a Solingen, která dala za vznik fenoménu kvalitní stolní vrtání již v roce 1854.  Stolní vrtačky FLOTT jsou schopny skloubit požadavky na náročné nasazení ve výrobě, požadavky na přesnost a vysoký výkon a v neposlední řadě požadavky na inovaci a moderní provedení, design a ergonomii. Stolní vrtačky si zákazník oblíbí především při práci a v situacích, kdy prakticky každá jiná vrtačka již nezvládá nebo prostě nevydrží.

Před několika lety přišel FLOTT s řadou stolních vrtaček PLUS, tj. se zcela novým konceptem a designem svých stolních či stolových vrtaček. Při zachování svých tradičních vlastností vsadil na jednoduchost ovládání pomocí 4 dotykových ovládacích tlačítek a jednoho otočného ovladače.  Pomocí těchto ovládacích prvků zvládnou stolní vrtačky PLUS vrtání i závitování, nastavování otáček i hloubky vrtaní.  Vše se zobrazuje na krásně čitelném OLED displeji, dokonce i počet provedených operací.  K dalším výhodám stolních vrtaček FLOTT patří ergonomická vrtací páka, dobrá stabilita i při vychýlení otočného stolu do strany, důmyslný chladící systém, výkonné osvětlení LED diodami či nouzový vypínač.

Firma FLOTT dodává stolní vrtačky od velikosti TB 10 eco PLUS až po TB 23 PLUS s ukončením vřetene MK II. Speciální rychlovrtačka TURBODRILL dosahuje dokonce otáčky 10 000 ot. / min. s možností upnout vrták 0,5 mm. Vrtačky se dodávají zpravidla se stolem, s možností jeho nastavení pomocí závitového vřetene. Je zde ale také možnost vrtaček s přestavením vrtací hlavy ručně nebo pomocí závitového vřetene.

V případě konkrétního požadavku nás, prosím, kontaktujte a my Vám pomůžeme vytipovat stolní vrtačku dle vašich představ. 

Stolní vrtačky FLOTT řady PLUS na 230 V, rychlovrtačky

• Preicizní, citlivé a vysoce moderní stroje vhodné na přesné práce, také do laboratoří, dílen a odborných škol.

• Jsou vyráběné ve stolním provedení, plynulá změna otáček elektronicky, připojení na 230 V, mechanický doraz hloubky vrtání.

• Dodáváme s počtem otáček až do 10000 ot./min.

• Nová řada stolní vrtačky TB PLUS umožňuje také řezání závitů (TB 10 PLUS a větší) 

• Možnost provedení s kuželem Morse II (TB 13 PLUS a větší)

• Možnost dodání ve sloupové verzi (SB 13 PLUS a větší)

Stolní vrtačky FLOTT nové řady PLUS na 400 V

• Preicizní, citlivé a vysoce moderní stroje vhodné na přesné práce, také do laboratoří, dílen a odborných škol.

• Jsou vyráběné ve stolním a sloupovém provedení, plynulá změna otáček elektronicky, připojení na 400 V, mechanický doraz hloubky vrtání.

• Nová řada TB PLUS umožňuje také řezání závitů 

 

Sloupové a stolní vrtačky FLOTT řady E

• Cenově výhodné vrtačky s velkým vrtacím výkonem a stupňovitým pohonem. Robusní vrtačka vhodná do dílny i do průmyslu. Klínový převod s manuálním přestavením řemene pro nastavení otáček.

• Nejrobusnější verze stolní vrtačky E5 s kuželem ve vřetenu MK III umožňuje max. vrtací výkon 35 mm.

• Nastavení stolu je pomocí ozubeného hřebene, samozřejmostí je třífázový motor a rychle nastavitelný doraz hloubky vrtání.

• Změna otáček pomocí řemenice je možná v 5 - 12 stupních. Maximální otáčky dosahují u typu SB E3 hodnoty 4000 ot./min., minimální u u typu E5 začínají od 80 ot./min.

 

Sloupové a stolní vrtačky FLOTT řady M

• Vrtačky FLOTT řady M jsou cenově výhodné vrtačky s plynulou změnou otáček a velkým vrtacím výkonem. Jsou určeny do dílen i pro průmysl.

• Od typové řady stolní vrtačky M3 ST jsou dodávány i s 3-stupňovým mechnickým (strojním) posuvem.

• Nejrobusnější verze M5 ST s kuželem ve vřetenu MK IV umožňuje max. vrtací výkon 40 mm a řezání závitů do M 30.

• Nastavení stolu je pomocí ozubeného hřebene, samozřejmostí je třífázový motor a rychle nastavitelný doraz hloubky vrtání.

• Změna otáček pomocí je bezstupňová, pomocí variátoru. Minimální otáčky začínají u velikosti M5 od 100 ot./min.

 

Sloupové a stolní vrtačky FLOTT řady P

• Vrtačky FLOTT řady P jsou precizní vrtačky s plynulou změnou otáček, s digitálním ukazatelem hloubky vrtání a počtu otáček.

• Od typové řady stolní vrtačky P30 ST jsou dodávány i se strojním, plynule nastavitelným posuvem včetně elektromagnetické spojky a digitálního displeje.

• Nejrobusnější verze stolní vrtačky P40 ST s kuželem ve vřetenu MK IV umožňuje max. vrtací výkon 40 mm a řezání závitů do M30.

• Nastavení stolu je pomocí ozubeného hřebene, samozřejmostí je třífázový motor a rychle nastavitelný doraz hloubky vrtání.

• Změna otáček pomocí je bezstupňová, pomocí variátoru. Minimální otáčky začínají u velikosti P40 od 70 ot./min.

• Provedení PV electronic je možné použít v automatizovaných linkách s elektronickým vstupem a výstupem.

stolní vrtačky - nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud se zabýváte prodejem systémů pro stolové vrtání či stolních vrtaček, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze stolní vrtačky bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru stolních vrtaček pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé stolní vrtačky již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Stolní vrtačku dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti stolních vrtaček, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových Nářadí, nástroje a Vrtačky.

Contact information

Město:Praha 2
Ulice:Třebízského 7
PSČ: 120 00
IČ:27192989
E-mail:apj@apj.cz
WWW:http://www.flott.cz
WWW:www.flott.cz/?i=224/flott-vrtacky
Telefon:222 250 385; 777 880 838
Fax:222 250 385

Leták