stolové vrtačky

 stolové vrtačky - robustní stolové vrtačky, strojní stolové vrtačky

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

stolové vrtačky

stolové vrtačky - robustní strojní stolové vrtačky

STOLNÍ VRTAČKA FLOTT

Stolní stolová vrtačky od německého výrobce FLOTT jsou hlavní produkty, kterým se firma věnuje. Jsou typické svou robustností a vysokou kvalitou. 

Stolové vrtačky od německého výrobce FLOTT jsou hlavní produkty, kterým se firma věnuje. Je pro ně typická robustnost, vysoká kvalita a dlouhá životnost. FLOTT dokáže skloubit tyto technické požadavky s inovacemi a moderním provedením a designem. Stolová vrtačka značky FLOTT je nejlepším řešením pro profesionální použití v dílně, neustálé nasazení ve výrobě i přesnou práci v laboratoři. Jsou oblíbené proto, že jiné vrtačky často takhle náročnou práci nezvládají. Stolové vrtačky FLOTT se vyrábí ve 3 řadách:

  • ECO PLUS na 230 V

Malé stolové vrtačky, které jsou vhodné na přesné práce, jsou citlivé a díky preciznosti se hodí do laboratoří a dílen. Disponují možností přestavit hlavu vrtačky pomocí závitového vřetena a počtem otáček až do 3000 ot./min. Jsou vyrobené ve stolním provedení, doraz hloubky vrtání je mechanický a změna otáček je elektronická.

 

  • PLUS na 230 V, rychlovrtačka

Tyto stolové vrtačky jsou vyrobené ve stolním provedení s dotykovým LED displejem s možností nastavení otáček a hloubky vrtání, plynulá změna otáček je elektronická, motor s frekvenčním měničem. Rychlovrtačka FLOTT TURBODRILL dosahuje rychlosti až 10 000 ot./min a je možné do ní upnout vrták od 0,5mm.

Řada stolových vrtačekTB PLUS (TB 10 PLUS a větší) je vhodná i pro řezání závitů. Vrtačky TB 13 PLUS a větší je možné dodat v provedení s kuželem Morse II a stolní vrtačky SB 13 a větší můžeme dodat i ve sloupové verzi.

 

  • PLUS na 400 V

Nejvýkonnější vrtačky řady PLUS na 400 V s vrtacím výkonem do 23 mm. Plynulá změna otáček s dotykovým displejem s možností nastavení otáček a hloubky vrtání. Řada TB PLUS řeže také závity.