Adiabatické systémy31Analytické systémy50Autogenní technika27Brusky7CAD/CAM systémy33CNC obráběcí centra21CNC obráběcí stroje46CNC stroje5Dieselmotory-dieselagregáty4Digitální továrna23Dílenské skříně12Dílenský nábytek19Docházkové systémy15Dopravníkové systémy20Elektrody22Elektroerozivní stroje4Elektroinstalační materiály29Elektronika a elektrotechnika44Filtrační systémy16Formy3Frekvenční měniče19Frézovací stroje2Jednoúčelové stroje1Kabelové nosné systémy8Kabelové průchodky42Kalibrace7Laserové systémy17Lineární vedení26Lisy na odpad12Magnetické separátory2Manipulační technika6Měření a regulace11Měřicí a diagnostická technika30Metalografie, petrografie7Nakládací můstky a plošiny2Nářadí-nástroje21Normálie4Odsávací systémy27Ochrana ovzduší19Parokondenzátní systémy22Pásové a kotoučové pily19Pásové pily9Plastové přepravní palety22Plastové součásti58PLC automaty9Potištěné a oboustranné pásky2Použité a repasované stroje38Požární uzávěry14Pracovní ochranné pomůcky27Průmyslová akustika28Průmyslová automatizace17Průmyslová čerpadla63Průmyslová lepidla25Průmyslová ložiska37Průmyslová maziva20Průmyslová tomografie2Průmyslová vrata27Průmyslové armatury11Průmyslové broušení43Průmyslové chlazení10Průmyslové kamery16Průmyslové kompresory17Průmyslové krabice3Průmyslové lasery39Průmyslové magnety32Průmyslové měření27Průmyslové mikroskopy6Průmyslové motory57Průmyslové obaly17Průmyslové oleje14Průmyslové osvětlení37Průmyslové podlahy18Průmyslové roboty59Průmyslové snímače67Průmyslové stavby1Průmyslové svařování40Průmyslové teploměry2Průmyslové tiskárny9Průmyslové váhy34Průmyslové vybavení1Průmyslové vysavače33Průmyslové značení31Průtokoměry9Převodníky rozhraní8Regálové systémy26Relé-reléová technika16Řemeny-řemenice12Senzory13Skladové systémy10Služby10Software15Souřadnicové měřicí stroje18Soustruhy11Strojní komponenty63Tvářecí stroje2Vakuová technika12Ventily29Vodárenské technologie1Vrtací a frézovací stroje16Vrtačky15Vstřikování plastů2Vybavení laboratoří37Záložní zdroje napájení10Zdvihací technika20Zkoušení materiálů38Zkušební komory31

Předmět činnosti

Společnost BRUKO TECHNOLOGIE s.r.o. je také přední dodavatel kovoobráběcích strojů a linek, zejména: pilovrtací linka, pilovrtací centrum, vrtací centrum, děrovací centrum, vrtací stroj, děrovací stroj. Tyto stroje a centra jsou zaměřena na níže uvedené kategorie a technologie.

Zastupujeme společnost VERNET BEHRINGER , která vyrábí  následující strojní zařízení:

Pilovrtací linka, pilovrtací centrum, CNC pilovrtací linka, CNC pilovrtací centrum, děrovací stroj, děrovací linka, CNC děrovací linka,CNC děrovací centrum, vrtací stroj, vrtací linka, CNC vrtací linka, CNC vrtací centrum, řezání materiálu pod úhlem, NC řezání materiálu pod úhlem, pásová pila pro řezání materiálu pod úhlem, CNC pila pro řezání materiálu pod úhlem, pálicí linka, pálicí centrum, CNC pálicí linka , CNC pálicí centrum, kombinovaná pálicí linka s vrtáním a značením dílů, kombinované pálicí centrum, frézování profilů, vysekávací zařízení, střihací zařízení a střižné nástroje, frézovací zařízení, plazmové řezání, značicí zařízení, značení materiálu tantalovou jehlou ( scribing)- jedná se o velmi rychlé rytí do materiálu bez rotace nástroje, značení vyražením, značení laserem, úkosovací plazmové řezání, CNC řezání, CNC pálení, dále stroje pro mechanické opracování ocelových profilů a desek pro ocelové konstrukce, ocelové haly , věže vysokého napětí apod.

Tyto stroje , linky a centra slouží ke zpracování profilů až do rozměru  cca 1200 x 700 mm , které mají délku cca do cca 24 m. Střih materiálu do cca 500 t , děrování uhlíkové oceli  do tl. 25 mm, velikost desek pro plazmové řezání do 6 x 2 m, řezání desek, řezání plechů, řezání plazmou do tl. 40 mm, řezání kyslíkem. Plazmové vybavení Hypertherm nebo Kjelberg.

Prodáváme linky , které zpracovávají zejména L profily, H profily, HEB profily s technologií: frézování, značení, závitování, střih , vrtání, děrování, odstranění otřepu.

Prodáváme nástroje : střižné nástroje, střižné nástroje Vernet Behringer, razníky a raznice, razníky a raznice Vernet Behringer, karbidové vrtáky , karbidové vrtáky Fraisa, vrtáky s karbidovými břity , celokarbidové vrtáky, monoblok vrtáky, vrtáky s karbidovými břity Yestool.

 

 

 

 

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pilovrtací linky - pokud prodáváte pilovrtací linky, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze pilovrtací linky bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru pilovrtací linky  pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává pilovrtací linky již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti pilovrtací linky, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Vrtací a frézovací technika. Pilovrtací linky - pilovrtací linka, pilovrtací centra, CNC pilovrtací linka, CNC pilovrtací centra, vrtací stroje, vrtací linky, CNC vrtací linky, CNC vrtací centrum, CNC vrtací centra pro výrobní podniky, přesné pilovrtací linky

Kontaktní údaje

Město:Praha 6
Ulice:Václavkova 509/26
PSČ:160 00
IČ:02363925
E-mail:jindrich.koubek@brukotechnologie.cz
WWW:http://www.brukotechnologie.cz
Telefon:727 885 399
Fax:224 322 360

Leták