Silektro s.r.o.

Silektro s.r.o. Silektro s.r.o.

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

Silektro s.r.o.

 

Silektro s.r.o.

 

Společnost Silektro s.r.o. nabízí širokou škálu vysoce kvalitních záložních zdrojů UPS a dieselových motorgenerátorů, které splňují požadavky kladené zákazníky na všechny druhy energetických aplikací. Každý záložní zdroj UPS i motorgenerátor je navržen a postaven s důrazem na kvalitu, vynikající spolehlivost, vysoký výkon a zvýšenou účinnost.

 

Silektro s.r.o. zajišťuje pro své zákazníky efektivní řešení zálohování napájení proti krátkodobým i dlouhodobým výpadkům elektrické energie. Dále poskytuje ochranu zařízení před poruchami napájecích sítí, popř. i pomoc při odstraňování poruch: výkyvů napětí, nadpětí, podpětí, přepětí, spínacího přepětí, harmonického zkreslení apod. Mezi důležitá řešení patří také zvyšování spolehlivosti napájení lokálních i centrálních sítí až po kapacitně redundantní řešení se spolehlivostí 99,999 %. Klíčovými oblastmi řešení jsou datová centra, řídící provozy, výrobní linky, zdravotnictví, telekomunikace, kritické provozy, kanceláře a malé serverovny.

 

Mezi hlavní činnosti společnosti Silektro s.r.o. patří projekce, návrh technického řešení, dodávka, realizace, servis, záruční a pozáruční služby, profylaktické prohlídky, údržba a servis zařízení a dohledové centrum.

 

Mezi hlavní produkty záložních zdrojů patří UPS od společnosti Eaton, mezi jehož hlavní produkty patří UPS typu 93E, 93PM a 93PS. Dále nabízíme také záložní zdroje UPS od německého výrobce Effekta. Mezi jeho hlavní produkty patří UPS typu Triton a modulární UPS THOR. Ke všem nabízeným záložním zdrojům nabízíme komplexní servis.

 

V rámci návrhu, dodávek a servisu motorgenerátorů dlouhodobě spolupracujeme s britskou společností JCB Broadcrown a se slovenskou společností TTS Martin s.r.o. Mezi hlavní motorové řady tohoto výrobce patří motory Volvo, Scania, MTU.

 

Společnost Silektro s.r.o. se v minulém roce stala generálním dodavatelem motorgenerátorů britské společnosti JCB, divize Power Products, která rozšířila své působení na celosvětovém trhu fúzí se společností Broadcrown. Společnost JCB Broadcrown Power Products nabízí motorgenerátory řady Standard a Premier.

 

Řada JCB Standard je nabízí ideální energetické řešení pro mnoho běžných aplikací. V kompaktním a odlehčeném provedení poskytuje vysoký výkon, který splní všechny Vaše energetické potřeby. Motorgenerátory řady Premier jsou poháněny vysoce výkonnými motory a chráněny robustními a odolnými kontejnery. Motorgenerátory JCB jsou vybaveny systémem pro dálkové monitorování LiveLInk for Power. Díky systému JCB LiveLink for Power máte vždy k dispozici aktuální informace a klíčová provozní data o výkonu motorgenerátorů, která umožňují zlepšit produktivitu, maximalizovat dobu využití a zvýšit tak poměr cena – výkon.

 

Společnost Silektro s.r.o. nabízí prvotřídní servis a servisní podporu 24 hodin denně, 365 dní v roce pro všechny modelové řady motorgenerátorů a záložních zdrojů UPS.

 

Pomocí programu plánované údržby společnosti Silektro s.r.o. lze zajistit maximální výkon a účinnost (motorgenerátorů a) záložních zdrojů (UPS). Tato služba umožňuje vytvořit přesný rozpočet pro požadovaný režim údržby, který zajistí provoz zařízení na optimální úrovni.

 

Mezi hlavní důvody, proč si vybrat právě nás pro spolupráci, je fakt, že nenabízíme jen výrobek, ale i řešení. Můžete se spolehnout na naši dlouhodobou odbornost a kvalifikaci. Používáme jen prověřené a kvalitní komponenty.

 

Za práci Silektro s.r.o. hovoří především reference. Mezi špičkové projekty, které jsme realizovali, patří např. návrh, realizace a servis motorgenerátoru o výkonu 1540 kVA na budovu Delta v Praze pro společnost HEWLETT-PACKARD s.r.o. Jsme také generálním dodavatelem pro řešení zálohovaného napájení datových center, výrobních hal pro společnost ŠKODA AUTO a.s. Mezi naše významné zákazníky patří Siemens Healthcare, s.r.o., Tesco Stores ČR a.s., Česká pošta, s.p., IKEA Centres Česká republika s.r.o. ad.