jeřábové stavebnice

Konecranes and Demag s.r.o. jeřábové stavebnice - lehké jeřábové stavebnice KBK

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

jeřábové stavebnice

 

Jeřábové stavebnice

 

Stavebnicový standardizovaný lehký jeřábový systém KBK je možné přizpůsobit různým požadavkům v oblastech výroby, montáže a přepravy břemen. Jeřábová stavebnice KBK je nezávislá na konstrukci výrobní haly, nepotřebuje klasickou jeřábovou dráhu, její uchycení ke stropu haly je velice snadné. V případě nedostatečné únosnosti stropu nebo konstrukce haly lze k jeřábové stavebnici dodat samostatně stojící ocelovou konstrukci, která poslouží pro zavěšení celého systému.

 

Jeřábová stavebnice neboli modulární systém je vhodný všude tam, kde zákazníkovi dostačuje nižší nosnost – ideálně do 3,2 tun, zvláště pokud je potřeba manipulovat s břemeny v omezeném prostoru.  V závislosti na hmotnosti břemene lze volit mezi ručními posuny (do 1 tuny) nebo elektrickými dvourychlostními (doporučuje se nad 1 tunu hmotnosti převáženého břemene). Základem jeřábové stavebnice jsou ocelové a hliníkové profily a pojezdy s lehkým chodem pro snadné pojíždění se zdvihacím zařízením. K hladkému chodu přispívá rovněž samotná nízká vlastní hmotnost profilů jeřábové stavebnice. Obrovská škála standardních sériově vyráběných dílů jeřábové stavebnice KBK umožňuje takřka libovolné rozšiřování a modifikace systému. Jeřábové stavebnice KBK mimo jiné nabízejí možnost vytváření jednokolejné dráhy, včetně zatáček, výhybek, točen a podobně.  Úplnou novinkou v portfoliu jeřábových stavebnic jsou výsuvné jeřáby KBK pro nízká zatížení a větší provozní rozsah.

 

Výsledkem je systém, který je uživateli skutečným praktickým pomocníkem při manipulaci s břemeny, přispívá k ergonomické práci a minimalizuje nároky na fyzickou sílu.