mostové jeřáby

Konecranes and Demag s.r.o. mostové jeřáby - přesné mostové jeřáby

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

mostové jeřáby

 

mostové jeřáby - stabilní a přesné mostové jeřáby

 

Společnost Konecranes and Demag nabízí mostové jeřáby pro všechna průmyslová odvětví.

 

Mostové jeřáby značky Demag mají 200 letou tradici, vynikají kvalitním dílenským zpracováním a dlouhou životností. Mostové jeřáby Demag nabízejí řešení pro každé odvětví průmyslu; naše zkušenosti v jednotlivých oborech jsou bezkonkurenční. Na nová zařízení můžeme nabídnout až 12 letou záruku.

 

Mostové jeřáby Konecranes kladou maximální důraz na bezpečnost díky moderním technologiím a vyladěným procesům. Díky řadě moderních safety aplikací jsou mostové jeřáby Konecranes nejbezpečnější na celém světě. Konecranes je celosvětovou jedničkou v oblasti zdvihací techniky. Díky moderním technologiím mají díly na mostové jeřáby Konecranes o 70% delší životnost. Zařízení jsou připojena k monitorovacímu systému, který umožňuje prediktivní údržbu a minimalizuje prostoje.

 

Společnost Konecranes and Demag nabízí nejen pro mostové jeřáby největší servisní zázemí v České republice – 24/7 hot line, 27 vlastních servisních techniků, 7 servisních středisek a možnost výjezdu během několika hodin. Navíc umíme servisovat mostové jeřáby všech značek, nejen Konecranes a Demag.

 

Mostové jeřáby - stabilní a přesné mostové jeřáby, moderní mostové jeřáby, 12 let záruka na mostové jeřáby.