klimatické komory

ANAMET s.r.o. klimatické komory - univerzální klimatické komory

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

klimatické komory

 

klimatické komory - univerzální i speciální klimatické komory

 

Společnost Angelantoni Test Technologies Srl, výrobce klimatických komor Vám nabízí širokou škálu standardní produkce klimatických a termostatických komor. Klimatické komory jsou dostupné s vnitřním objemem od 16 do 1600 litrů, nicméně podle přání zákazníka mohou být vyrobeny speciální komory libovolného objemu. Teplotní rozsah klimatické komory je od -75°C do +180°C a regulace vlhkosti vzduchu od 10% do 98% uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků. V současné době Angelantoni Test Technologies Srl nabízí následující standardní modelové řady klimatických a termostatických komor:

 

Klimatické komory a termostatické komory DISCOVERY

 

Modelová řada standardních klimatický komor DISCOVERY obsahuje komory pro univerzální použití, stabilitní testy (provedení E), stress screening testy (provedení ES) a komory s rychlou teplotní změnou klimatu (provedení ESS).

 

Klimatické komory a termostatické komory DISCOVERY FLOWER

 

Klimatické komory DISCOVERY FLOWER představují špičku ve výrobním programu společnosti Angelantoni Test Technologies Srl. Komory DISCOVERY FLOWER výrazně snižují provozní náklady zákazníka oproti standardním modelům běžně dostupným na trhu.

 

Klimatické komory a termostatické komory COMPACT

 

Modelová řada COMPACT obsahuje teplotní a klimatické komory malých objemů od 16 do 200 litrů. Toto řešení je vhodné pro zákazníky s malými zkušebními vzorky nebo menším prostorem ve své laboratoři.

 

Vyžádejte si nabídku na klimatické komory.