korozní komory CORROSIONBOX

ANAMET s.r.o. korozní komory CORROSIONBOX - solné korozní komory CORROSIONBOX

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

korozní komory CORROSIONBOX

 

korozní komory CORROSIONBOX - dodáváme solné korozní komory CORROSIONBOX

 

Komora CORROSIONBOX nabízí prostorově úsporné a inovativní řešení pro zkoušky atmosferické koroze v solné mlze, zkoušku v kondenzační atmosféře čistých vodních par, zkoušky s přísadou SO2 (Kesternich test) a cyklické korozní zkoušky. Společnost CO.FO.ME.GRA nabízí celkem 10 různých modelů solných korozních komor v horizontálním nebo vertikálním uspořádání.

 

Horizontální truhlové korozní komory CORROSIONBOX jsou dostupné v 600, 1000 a 2000 litrovém provedení s průhledným víkem. Jsou určeny pro zkoušky atmosferické koroze v solné mlze, kondenzační zkoušky a cyklické korozní zkoušky podle planých standardů. Zkušební korozní  komory mohou být vybaveny základní, nebo pokročilou řídící jednotkou určenou pro cyklické urychlené korozní zkoušky. Korozní komory mohou být také vybaveny volitelným příslušenstvím, které je nezbytné pro některé zkoušky podle odpovídajících standardů.

 

Vertikální skříňové korozní komory CORROSIONBOX jsou prostorově úsporné a dostupné v 400 a 1000 litrovém provedení s velkými skleněnými dveřmi. Jsou určeny pro zkoušky atmosferické koroze v solné mlze, kondenzační zkoušky a cyklické korozní zkoušky podle planých standardů. Zkušební korozní komory mohou být vybaveny základní, nebo pokročilou řídící jednotkou určenou pro cyklické urychlené korozní zkoušky. korozní komory mohou být také vybaveny volitelným příslušenstvím, které je nezbytné pro některé zkoušky podle odpovídajících standardů.

 

Zkušební korozní komory CORROSIONBOX firmy CO.FO.ME.GRA. mohou být vybaveny dvěma typy řídící jednotky - základní nebo pokročilou. Pro uživatele, kteří budou provádět pouze kontinuální zkoušky atmosferické koroze v solné mlze nebo kondenzační zkoušky je vhodná základní řídící jednotka. Pro provádění cyklických korozních zkoušek je nutné solnou korozní komoru vybavit pokročilou řídící jednotkou