teplotní komory

ANAMET s.r.o. teplotní komory - testovací teplotní komory

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

teplotní komory

 

teplotní komory - testovací teplotní komory

 

Roku 1952 uvedla společnost Angelantoni Test Technologies Srl, pod značkou ACS,  na celosvětový trh svoji první řadu zkušebních teplotních komor pro zkoušky materiálů, komponentů a výrobků. Rozsáhlé zkušenosti, flexibilita a špičkové technologie, to vše je již dlouhou dobu zaštítěno značkou ACS, jak v oblasti standardních, tak i speciálních teplotních komor.

 

Jméno Angelantonibylo vždy synonymem k chladícím technologiím jak v oblasti průmyslu, tak i vědy a výzkumu. Počátek firmy  Angelantoni sahá až k datu 1936, kdy byli v její Milánské továrně vyrobeny první chladící systémy a teplotní komory. V roce 1952 vyrobila společnost Angelantoni svoji první teplotní komoru s regulací teploty a vlhkosti vzduchu. Krátce na to v roce 1953 uvedla na trh svoje první teplotní komory. Výsledkem rozsáhlého výzkumu v těchto letech byla řada patentovaných technologií, které se v oblasti teplotní komory a chladících zařízeních používají dodnes. Pod značkou ACS jsou vyráběny a vyvíjeny zařízení z oblasti klimatických zkoušek, stress screening zkoušek a vesmírných simulátorů.

 

Teplotní komory - firma Angelantoni Test Technologies Srl je držitelem certifikátu managementu jakosti ISO 9001:2000 a certifikátu environmentálního managementu ISO 14001:2004.