zkušební šokové komory

ANAMET s.r.o. šokové komory - zkušební šokové komory

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

zkušební šokové komory

 

šokové komory - zkušební šokové komory

 

Teplotní šokové komory ACS se vyznačují maximální flexibilitou. K dispozici v několika verzích, aby lépe vyhovovaly různým testovacím potřebám. Firma ATT nabízí pod značkou ACS dva základní typy teplotních šokových komor:

 

  •  šokové komory typu vzduch-vzduch (řada CST),

  •  šokové komory typu kapalina-kapalina (řada CSTL)

 

Teplotní šokové komory vzduch - vzduch
 
 

Tradiční přístup: metoda dvou zkušebních teplot a vzorek pohybující se současně s košem komory

 

Modely CST zkušební šokové komory- vertikální (130 a 320 l) nebo horizontální (500 a 1000 l) komory se 2 zkušebnímy prostory odpovídajícími 2 různým teplotním úrovním. Model 130 l, nazvaný „spinner“, je dodáván s motorizovaným systémem spojeným šroubovou tyčí pro přenos vzorku mezi horkým a studeným prostorem. CST130 / 2T „spinner“ šokové komory byl kompletně přepracován na základě modelu DISCOVERY My, čímž bylo dosaženo zlepšení výkonu a výrazného snížení spotřeby. Tento model je vybaven řídicím systémem MyKratos ™ a novým displejem o úhlopříčce 10 palců.

 

Alternativní přístup: metoda dvou zkušebních teplot a nepohybující se vzorek

 

Modely CST "flapper" - tyto zkušební šokové komory (130 a 320 l) mají design, který může dramaticky zlepšit problém s prostorem v řadě zkušebních laboratořích. Vzorek je fixován ve své poloze a komora je připojena alternativně k teplým a studeným prostorům.

 

Teplotní šokové komory voda - voda

 

Aby byly plně uspokojeny potřeby zákazníků a splněny standardy vyžadující testy tepelného šoku metodou voda - voda, jsou k dispozici dva modely CSTL (12 a 20 l). Pohyb koše šokové komory z jednoho zkušebního prostoru do druhého (horké / studené) je ovládán elektricky.