zkušební termostatické komory

ANAMET s.r.o. termostatické komory - zkušební termostatické komory

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

zkušební termostatické komory

 

termostatické komory - zkušební termostatické komory

 

Společnost Angelantoni Test Technologies Srl Vám nabízí širokou škálu standardní produkce klimatických a termostatických komor. Termostatické komory jsou dostupné s vnitřním objemem od 16 do 1600 litrů, nicméně podle přání zákazníka mohou být vyrobeny speciální komory libovolného objemu. Teplotní rozsah od -75°C do +180°C a regulace vlhkosti vzduchu od 10% do 98% uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků. V současné době Angelantoni Test Technologies Srl nabízí následující standardní modelové řady klimatických a termostatických komor:

 

Termostatické komory DISCOVERY

 

Modelová řada standardních komor DISCOVERY obsahuje komory pro univerzální použití, stabilitní testy (provedení E), stress screening testy (provedení ES) a komory s rychlou teplotní změnou (provedení ESS).

 

Termostatické komory DISCOVERY FLOWER

 

Modelová řada komor DISCOVERY FLOWER představuje špičku ve výrobním programu společnosti Angelantoni Test Technologies Srl. Komory DISCOVERY FLOWER výrazně snižují provozní náklady zákazníka oproti standardním modelům běžně dostupným na trhu.

 

Termostatické komory COMPACT

 

Modelová řada COMPACT obsahuje teplotní a klimatické komory malých objemů od 16 do 200 litrů. Toto řešení je vhodné pro zákazníky s malými zkušebními vzorky nebo menším prostorem ve své laboratoři.