přesné váhy

Mettler - Toledo, s.r.o. přesné váhy - precizní a extrémně přesné váhy

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

přesné váhy

 

přesné váhy - extrémně přesné váhy

 

Přesné váhy METTLER TOLEDO jsou typy váhových zařízení, které jsou schopné měřit nepatrná množství vzorků s vysokou přesností a používají se ve vědeckém výzkumu a v průmyslových odvětvích, kde jsou přesná měření kritická.

 

Přesné váhy METTLER TOLEDO se dodávají v různých rozměrech, včetně stolních, kompaktních a přenosných modelů, a mohou měřit hmotnost s přesností na zlomek miligramu. Přesné váhy jsou ideální variantou pro vědecko-výzkumné pracoviště a laboratoře, protože nabízí nejpřesnější měření spolu s jednoduchým ovládáním a vysokým výkonem.

 

Přesně váhy jsou odolné, s váživostí od 120 g do 64 kg a s odečitatelností od 1 g do 0,1 mg. Modely s nižší odečitatelností mají ochranný kryt proti proudění vzduchu k zajištění nejlepšího výkonu přesné váhy, zatímco modely s velkou váživostí mají velkou vážicí misku, která pojme i těžké náklady.

 

Přesné váhy se používají v řadě různých laboratorních aplikací i ve výrobním prostředí, včetně přípravy vzorků a standardů, recepturování, statistické kontroly jakosti a počítání.