přesné váhy

přesné váhy - extrémně přesné váhy

Mettler - Toledo, s.r.o.

 
Třebohostická 2283/2, Praha 10, 100 00
 
+420 226 808 153
 
IČ: 60463031
DIČ: CZ60463031
Průmyslové obory

přesné váhy

Mettler - Toledo, s.r.o.

 
přesné váhy - extrémně přesné váhy pro přesné vážení
 
Přesné váhy METTLER TOLEDO jsou typy váhových zařízení, které jsou schopné měřit nepatrná množství vzorků s vysokou přesností a používají se ve vědeckém výzkumu a v průmyslových odvětvích, kde jsou přesná měření kritická.
 
Přesné váhy METTLER TOLEDO se dodávají v různých rozměrech, včetně stolních, kompaktních a přenosných modelů, a mohou měřit hmotnost s přesností na zlomek miligramu. Přesné váhy jsou ideální variantou pro vědecko-výzkumné pracoviště a laboratoře, protože nabízí nejpřesnější měření spolu s jednoduchým ovládáním a vysokým výkonem.
 
Přesně váhy jsou odolné, s váživostí od 120 g do 64 kg a s odečitatelností od 1 g do 0,1 mg. Modely s nižší odečitatelností mají ochranný kryt proti proudění vzduchu k zajištění nejlepšího výkonu přesné váhy, zatímco modely s velkou váživostí mají velkou vážicí misku, která pojme i těžké náklady.
 
Přesné váhy se používají v řadě různých laboratorních aplikací i ve výrobním prostředí, včetně přípravy vzorků a standardů, recepturování, statistické kontroly jakosti a počítání.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Průmyslové váhy

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky